Zestawy Lego Duplo

Maluchy też mogą bawić się klockami Lego! Seria Lego Duplo produkowana od 1969 roku została stworzona specjalnie dla najmłodszych dzieci w wieku od 12 miesięcy do 5 lat. Klocki Lego Duplo są większe niż tradycyjne klocki i zostały zaprojektowane w taki sposób, aby ułatwić dziecku chwytanie i zminimalizować ewentualne ryzyko połknięcia.

Klocki Lego Duplo - początek przygody z klockami Lego ‘

Seria Lego Duplo z dużymi elementami to najlepszy wybór na początek fascynującej przygody z klockami Lego. Już od najmłodszych lat warto zaszczepiać w dziecku pasję tworzenia. Klocki Lego Duplo to sposób na kreatywną, rozwijającą zabawę, która pobudza wyobraźnię, doskonali umiejętności manualne i uczy analitycznego myślenia. Klocki Lego Duplo pozwalają maluchom na ekspresję twórczą poprzez możliwość budowania rozmaitych budowli dostosowanych do zainteresowań dzieci w danym przedziale wiekowym.

Klocki Lego Duplo - szeroki wybór zestawów

Producent klocków Lego Duplo zadbał o to, aby trafić w upodobania niemal każdego malucha. W bogatym asortymencie marki Lego Duplo, która liczy już ponad 400 różnorodnych zestawów dostępne są kolekcje uniwersalne, a także specjalne zestawy tematyczne dedykowane chłopcom lub dziewczynkom.

Za pomocą zestawów Lego Duplo można wznosić imponujące, kolorowe obiekty ozdobione uroczymi, dziecięcymi motywami, które po wybudowaniu zapewniają dziecku dodatkowo mnóstwo radosnej, swobodnej i pobudzającej wyobraźnię zabawy. Z klockami Lego Duplo maluch ma możliwość stworzenia wymarzonego placu zabaw, parku wodnego, domku na drzewie, siedziby Świętego Mikołaja, ogrodu zoologicznego, wozu strażackiego, posterunku policji, czy sklepiku z warzywami.

Zabawa klockami Lego Duplo niesie za sobą również dodatkową wartość edukacyjną. Niektóre zestawy umożliwiają na przykład naukę literek i cyferek lub poznawanie nazw zwierząt, warzyw, owoców, czy pór roku.

Sięgnij po zestawy klocków Lego Duplo dostępne w naszym asortymencie i zagwarantuj swojemu dziecku nieograniczoną, wszechstronną i rozwijającą zabawę.

więcej

LEGO® – najczęściej zadawane pytania