Zestawy Lego Star Wars

“Star Wars” to nie tylko saga filmowa uwielbiana przez miliony widzów na całym świecie, ale także fenomen współczesnej popkultury, który mocno ugruntował się w świadomości odbiorców w różnym wieku. Marką “Star Wars” promowane są ubrania, zabawki, gry komputerowe, książki, artykuły szkolne, gadżety i wiele innych.

W bogatym asortymencie słynnego producenta klocków również nie mogło zabraknąć serii inspirowanej uniwersum “Gwiezdnych Wojen”. W 1999 roku równolegle z premierą kinową Star Wars: Epizod I – Mroczne Widmo” firma Lego wypuściła na rynek swój pierwszy zestaw Lego Star Wars, który był równocześnie pierwszym w historii setem Lego bazującym na cudzej licencji. Obecnie seria Lego Star Wars liczy ponad 500 zestawów klocków przeznaczonych dla różnych grup wiekowych i składających się z rozmaitej ilości elementów.

Zestawy Lego Star Wars

Zestawy Lego Star Wars inspirują do budowania z klocków zarówno dzieci, jak i dorosłych. Z tego względu producent zabawek przygotował szeroki wybór zestawów odpowiednich dla 4-latków, jak i dorosłych, którzy ukończyli 18 lat i są gotowi na prawdziwe wyzwania konstruktorskie. Dzięki zestawom Lego Star Wars można odtworzyć wspaniałe repliki obiektów znanych z kultowej sagi George’a Lucasa takie, jak Myśliwiec Jedi Obi-Wana Kenobiego, Prom kosmiczny Jedi T-6 Ahsoki Tano, Bazę Rebeliantów na Yavin 4, Myśliwiec X-Wing, Bombowiec TIE, Imperialny Wahadłowiec, czy Transporter Inkwizytorów Scythe. Poza tym Zestawy Lego Star Wars oferują także możliwość zrekonstruowania modeli hełmu zwiadowcy szturmowców, droida R2-D2, czy Baby Yoda.

Klocki Lego Star Wars gwarantują wszystkim miłośnikom sagi fantasy wiele godzin doskonałej rozrywki podczas budowania. Figurki dołączone do zestawu pozwalają dodatkowo cieszyć się efektem swojej pracy podczas swobodnej zabawy w odtwarzanie najbardziej zapamiętanych scen filmowych lub kreowania własnych scenariuszy.

Zapoznaj się z naszym asortymentem zestawów z serii Lego Star Wars i odtwórz imponujące uniwersum “Gwiezdnych Wojen”.

więcej