LEGO Koci Domek Gabi

Klocki LEGO Koci domek Gabi

Klocki LEGO Koci domek Gabi powstały w nawiązaniu do serialu dla przedszkolaków. Zestawy są przeznaczone dla dzieci w wieku powyżej 4 lat. Dzięki tym układankom najmłodsi mogą odgrywać różne scenki, w tym pieczenie ciasta, przygotowywanie przyjęcia w ogrodzie czy wyjazd do salonu SPA. W kolekcji znajdują się także zestawy, który pozwalają zbudować dom, tort, ogród czy statek.

Książkowa instrukcja dołączona do zestawu w graficzny sposób prowadzi dziecko przez tworzenie konstrukcji.

Zestawy LEGO Koci domek Gabi

W zestawach klocków znajdują się liczne akcesoria dla dziewczynek – lusterko, okulary czy kosmetyki. W ogrodzie producent zaplanował miejsce na karuzelę, huśtawkę i zjeżdżalnię. Elementy ruchome tych konstrukcji sprawiają, że układanie oraz późniejsza zabawa klockami może być jeszcze ciekawsza i bardziej wciągająca.

Dzieci mogą dowolnie rozbudowywać zestawy – np. po podlaniu kwiatów w ogrodzie można je podwyższyć z użyciem dodatkowych klocków, aby uzyskać efekt wzrostu roślin. Wszystkie elementy pieczonego tortu można poskładać, co pozwoli zaoszczędzić miejsce, a klocki się nie pogubią do następnej zabawy.

LEGO Koci domek Gabi dla dzieci i całej rodziny

LEGO Koci domek Gabi to modułowe konstrukcje, które zawierają klocek startowy. Są przeznaczone do samodzielnej nauki budowania konstrukcji. W zestawach znajdują się figurki Gabi, Wróżkotki, Wróżkici czy Syrenkotki. Wszystkie elementy zabawek są przygotowane w żywych kolorach, które przyciągają uwagę dzieci.

Po złożeniu całości zestawu LEGO Koci domek Gabi dziecko może rozpocząć dalszą zabawę na podstawie stworzonej budowli. Konstrukcja pozwala zaangażować całą rodziny do wspólnej zabawy np. w przygotowywanie przyjęcia w ogrodzie Wróżkici. Przedszkolaki mogą odtwarzać sceny z serialu lub opowiadać swoje wymyślone historie z kocimi bohaterami.

Przejrzyj nasze klocki LEGO Koci domek Gabi i wybierz jeden z nich dla swojego dziecka.

więcej