Klocki LEGO Brickheadz

Lego BrickHeadz to seria klocków duńskiego producenta Lego, na którą pomysł narodził się w 2016 roku. BrickHeadz to figurki do składania zbliżone kształtem do prostopadłościanu, wśród których można znaleźć kultowe postacie z popularnych seriali animowanych, komiksów, gier komputerowych i filmów dla dzieci.

Lego BrickHeadz - figurki do składania

Lego BrickHeadz to całkiem nowe, świeże i nowoczesne spojrzenie na dotychczasowy świat klocków Lego. Urocze mini figurki stylizowane na znane i uwielbiane na całym świecie postacie takie, jak Harry Potter, Hermiona, Elsa z Krainy Lodu, Darth Vader, Yoda, Joker, Batman, Aquaman, Wall-e, Kaczor Donald, Myszka Miki, Chip i Dale, Sonic, czy Gandalf pozwalają stworzyć niesamowitą kolekcję bohaterów, która będzie cieszyć nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Wśród figurek Lego BrickHeadz można znaleźć także niemarkowane figurki zwierząt, np. psów różnych ras, kotów, papug, czy misia pandy. Nie zabrakło tu również figurek okolicznościowych przedstawiających na przykład karykaturalne postacie członkiń historycznego zespołu Spice Girls, czy piłkarzy reprezentujących kluby Manchester United oraz FC Barcelona.

Klocki Lego Brickheadz - zestawy

W naszym asortymencie dostępny jest szeroki wybór zestawów Lego BrickHeadz, które gwarantują wiele godzin fantastycznej rozrywki. Każdy zestaw Lego BrickHeadz służy do budowania jednej lub kilku figurek o kształcie prostopadłościanu składającej się z około 100 elementów. Figurki mierzące ok. 7 cm z reguły nie posiadają ruchomych części, ale niektóre z nich trzymają w rękach charakterystyczne dla danej postaci akcesoria. Każda figurka kolekcjonerska umieszczona jest na podstawce z numerem serii, numerem figurki, logiem producenta oraz ewentualnie nazwą uniwersum, z którego dana figurka pochodzi. Seria Lego BrickHeadz liczy już ponad 140 zestawów, co pozwala stworzyć pokaźną kolekcję kultowych charakterów.

Daj się ponieść nowemu wymiarowi budowania z klockami Lego BrickHeadz i sprawdź, jak wiele frajdy może sprawić Ci odtwarzanie postaci znanych bohaterów.

więcej

LEGO® – najczęściej zadawane pytania