Klocki Lego DREAMZzz

W naszej ofercie znajdują się zestawy klocków serii LEGO DREAMZ. Można z nich ułożyć m.in. krokodylowy samochód, statek rekina, Wioskę Marzeń, stajnię, domek na drzewie, latającego konia Pegasusa czy robota.

LEGO DREAMZ – klocki powstałe w oparciu o serial

Seria klocków LEGO DREAMZ powstała w nawiązaniu do serialu o tym samym tytule. Stworzone zostało uniwersum, w którym spełniają się marzenia senne, a przezwyciężone zostaje zło. Sny są nie tylko piękne – w nich także zdarzają się koszmary. Można spotkać przerażenie czy niepokój. Bohaterowie LEGO DREAMZ dzięki swoim mocom i pomysłom chronią wszystkich śpiących przed Królem Koszmarów.

W LEGO DREAMZ dziecko poznaje postacie: Mateo, Izzie, Alberta, Mr. Oz, Zoey, panią Castillo czy Coopera. Oglądając serial poznaje się fabułę, którą można przenieść do pokoju zabaw. Dzieci ćwiczą wyobraźnię i odtwarzają sceny serialu z użyciem modeli ułożonych z klocków.

Zestawy LEGO DREAMZ

Klocki LEGO DREAMZ stworzono z myślą o najmłodszych fanach serialu. Zestawy do układania przeznaczone są dla dzieci szkolnych. Dokładny wiek jest podany na opakowaniu każdego zestawu. Instrukcja budowania zawiera fabułę i ilustracje, czym zachęca do skorzystania z niej. Dostępna jest także aplikacja LEGO Builder, w której znajdują się liczne materiały i wskazówki pomocne w układaniu.

Klocki LEGO DREAMZ

Dzieci uczą się budować wyśnione pojazdy jeżdżące. Niektóre modele mogą być wykorzystane dwukrotnie, bo z tych samych klocków według instrukcji da się stworzyć inną konstrukcję. Dzięki temu zabawa trwa dłużej i można odgrywać różne scenki.

W pojazdach montowane są elementy ruchome np. kręcący się wiatrak, obracające się koła pojazdu czy otwierane drzwi. Niektórymi konstrukcjami LEGO DREAMZ można poruszać dopiero po złożeniu zestawu np. Pegasusem. Daje to możliwość dłuższej zabawy zbudowanymi figurkami. Są też klocki o nieregularnych kształtach, stworzonych tylko do jednego modelu.

Do poszczególnych zestawów dołączane są minifigurki postaci. Można je montować w konstrukcjach, jak i później bawić się w odgrywanie ról. Dzięki nim dzieci rozwijają zdolności manualne, ćwiczą sprawność dłoni i palców. Klocki LEGO to zarazem edukacja jak i zabawa pełna emocji.

Przejrzyj dostępne u nas modele klocków LEGO DREAMZ i wybierz jeden z nich dla swojego dziecka.

więcej

Zobacz więcej artykułów o LEGO

Wszystkie artykuły