Lego Ninjago

Lego Ninjago jest jedną z najmłodszych linii klocków Lego. Seria inspirowana kulturą Japonii oraz historią dzielnych i prawych samurajów, stała się idealną odpowiedzią na przygodowe oczekiwania wszystkich małych chłopców. Historia fabularna powstała wokół Lego Ninjago skupia się na odwiecznej walce dobra ze złem, dążeniu do doskonałości oraz rozwoju wojowniczych umiejętności głównych bohaterów. Wszyscy fani czterech mistrzów spinjitzu, mają możliwość śledzić ich losy w cieszących się bardzo dużą popularnością serialu animowanym oraz w animowanych filmach krótkometrażowych.

W naszej ofercie klocków z serii Lego Ninjago znajdziesz więc wiele zestawów inspirowanych animowanymi przygodami dzielnych wojowników, a także zestawy z pojazdami i broniami przez nich używanymi.

Różnorodność zestawów Lego Ninjago

Nasza oferta klocków z serii o dzielnych wojownikach spinjitzu zawiera zestawy o różnej wielkości i różnych stopniach złożoności. Od najprostszych, dających możliwość skompletowania figurek i broni głównych bohaterów serii, przez bardziej rozbudowane, zawierające także modele futurystycznych pojazdów naziemnych i powietrznych, aż po najbardziej zaawansowane modele wielkich budowli, skomplikowanych statków oraz całych scen z filmów animowanych. Dzięki takiemu zróżnicowaniu oferty, każdy ma możliwość wybrać z niej najlepszy zestaw dla swojego dziecka, dostosowany do jego wieku i zdolności manualnych.

Lego Ninjago - klocki, które bawią i uczą

Zestawy klocków dostępne w naszej ofercie to sposób na doskonałą zabawę, naukę i rozwój. Już samo składanie klocków rozwija wyobraźnię dziecka, jego motorykę, zdolność logicznego myślenia oraz umiejętność planowania. Złożone modele stają się narzędziami lub całymi placami zabaw do inspirującego odgrywania scenek z obejrzanych filmów o mistrzach spinjitzu lub tworzenia swoich, zupełnie nowych historii i przygód. Tak inspirująca zabawa odgrywa dużą rolę w rozwoju zdolności twórczych i kreatywności. Jeśli dodamy do tego fakt, że osią fabularną Lego Ninjago jest walka z czarnymi charakterami, ochrona ludzi i świata oraz dążenie do doskonałości, zabawa klockami okaże się także doskonałą lekcją charakteru, odróżniania dobra od zła i stawania po stronie słabszych. Nie można przy tym zapominać, że Lego Ninjago to przede wszystkim sposób na doskonałą, pełną akcji, dynamiczną zabawę, która na długie godziny potrafi wciągnąć nawet najbardziej rządne przygód dzieci.

Sprawdź naszą ofertę klocków z linii Lego Ninjago i wybierz z niej model, który wywoła największy uśmiech na twarzy twojego malucha.

więcej