Koci Domek Gabi - zabawki

Filtruj
Kategorie
Dla kogo
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Koci Domek Gabi - zabawki

“Koci Domek Gabi” to amerykański serial animowany dla dzieci wyprodukowany przez Traci Paige Johnson i Jennifer Twomey dla serwisu streamingowego Netflix. Premiera serialu odbyła się 5 stycznia 2021 roku, a od 20 grudnia 2021 roku bajka emitowana jest także na kanale MiniMini+.

“Koci Domek Gabi” szturmem podbił serca młodej publiczności, a zwłaszcza dziewczynek w wieku 3+. Główną bohaterką serialu jest 11-letnia dziewczynka o imieniu Gabi, która wspólnie ze swoją gromadką uroczych kotków, w tym Kiciusiem Pandusiem, przeżywa masę ciekawych przygód w magicznym świecie.

Serial spodobał się widzom nie tylko ze względu na ciepłe i przyjazne postacie, które od razu wzbudzają sympatię dzieci, ale głównie z racji swojego interaktywnego charakteru. Bajka aktywizuje odbiorcę, wciąga go w swój świat i zachęca do pomocy w podejmowaniu ważnych dla bohaterów decyzji.

Zabawki Koci Domek Gabi

Na podstawie programu animowanego “Koci Domek Gabi” powstała seria zabawek i gadżetów, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci. Dostępne są tu lalki i figurki kolekcjonerskie z wizerunkiem Gabi i jej przyjaciół oraz wieloelementowe zestawy lalek i figurek z akcesoriami. Można kupić także replikę magicznego domku Gabi wyposażoną w efekty dźwiękowe, windę, mebelki i inne akcesoria, która gwarantuje wiele godzin doskonałej zabawy wszystkim fankom “Kociego Domku Gabi”.

Poza tym dostępne są zabawki “Koci Domek Gabi” takie, jak przytulanki, maskotki, puzzle i gry planszowe. Unikatowe przybory szkolne, w tym plecaki, torby, piórniki, bidony, śniadaniówki, notesy, pieczątki, czy naklejki to także gratka dla wszystkich miłośników serialu o mieszkańcach Kociego Domku.

Wybierz zabawki “Koci Domek Gabi” dostępne w naszym asortymencie i spraw radość swojemu dziecku.

więcej