LEGO Duplo do 150 zł – Rodzinne biwakowanie

Charakterystyką serii Duplo jest większy rozmiar klocków w porównaniu do ich klasycznych odpowiedników. Są więc idealną zabawką dla maluchów, których małe rączki dopiero uczą się sprawności, a cierpliwość do składania niewielkich elementów też dopiero kiełkuje. Rodzinne biwakowanie to kolorowy zestaw, który przenosi na leśną polanę. Jest tu żółty namiot, rodzinny van w miętowym odcieniu, pomarańczowy kajak, ognisko z czajniczkiem, a nawet gitara. Z dużych klocków można zbudować drzewa, na których przysiada wiewiórka. Beztroska zabawa gwarantowana!

 

LEGO Duplo Town, Rodzinne biwakowanie, 10946

 

LEGO Friends do 150 zł – Luksusowy kemping

Luksusowy kemping to kolejny przystanek w zabawie zaraz po Rodzinnym biwakowaniu z LEGO Duplo. Seria LEGO Friends jest bowiem skierowana do kilkuletnich dziewczynek. Odrobina luksusu nawet podczas biwakowania w lesie to coś, co spodoba się małym przyjaciółkom. W ponad 200-elementowym zestawie jest m.in. namiot z różowym dachem, a w nim dwa łóżka dla minilaleczek i toaletka. Na zewnątrz stoi jacuzzi, rower, jest też miejsce na ognisko. Na twoje dziecko czeka kemping w wielkim stylu!

 

LEGO Friends, klocki Luksusowy Kemping, 41392

 

LEGO Harry Potter do 150 zł – Hogwart: spotkanie z Puszkiem

Fani przygód młodego czarodzieja będą zachwyceni możliwością zabawy klockami LEGO Harry Potter. Każdy z nich dobrze wie, że zestaw Hogwart: spotkanie z Puszkiem nie wróży niczego dobrego. Za sympatycznie brzmiącym imieniem kryje się bowiem groźny, wielki pies z trzema głowami, który jest strażnikiem Kamienia Filozoficznego. Jak na magiczny zestaw przystało, jest coś, co go wyróżnia. Oprócz klasycznych klocków i minifugurek jest tu złota figurka Hermiony z okazji 20-lecia serii LEGO Harry Potter oraz 2 losowe płytki kart czarodziejów do kolekcjonowania. Z klocków można zbudować fragment zamku Hogwart. Jest to zestaw modułowy, który pasuje do pozostałych z serii o Harrym Potterze. Wszystkie dają się ze sobą łączyć, aby powstała imponujących rozmiarów szkoła magii.

 

LEGO, Harry Potter, Hogwart: spotkanie z Puszkiem, 76387

 

LEGO Speed Champions do 150 zł – Lamborghini Countach

LEGO z serii Speed Champions to gratka dla fanów motoryzacji. Z klocków można budować najsłynniejsze na świecie sportowe auta – w tym przypadku Lamborghini Countach z lat 70. Ten zestaw konstrukcyjny, składający się z 262 elementów, pozwala samodzielnie zbudować model samochodu, idealny zarówno do zabawy, jak i postawienia na kolekcjonerskiej półce. Podczas składania repliki warto skorzystać z cyfrowej instrukcji. Dzięki niej można przyjrzeć się z bliska powstającemu modelowi.

 

LEGO, Speed Champions, Lamborghini Countach, 76908

 

LEGO Star Wars do 150 zł – Kłopoty na Tatooine

Kolejni fani kina, tym razem „Gwiezdnych wojen”, będą zachwyceni LEGO z serii Star Wars. Zestaw Kłopoty w Tatooine ma aż 276 elementów, niezbędnych do zbudowania kosmicznego świata z 2. sezonu serialu „Star Wars: The Mandalorian”. W opakowaniu są minifigurki znanych bohaterów, a z klocków można zbudować śmigacz i kryjówkę Tuskena. Zabawa będzie jeszcze bardziej kreatywna, jeśli połączysz kilka zestawów LEGO Star Wars.

 

LEGO Star Wars, klocki Kłopoty na Tatooine, 75299

 

LEGO City do 150 zł – Policyjny konwój więzienny

Seria City to już klasyka w świecie LEGO. Pozwala na wielogodzinną zabawę w odgrywanie ról z miejskiego życia. Tym razem policyjny konwój więzienny eskortuje złodziejaszków za kratki. Po drodze może wydarzyć się wiele niespodziewanych sytuacji i zwrotów akcji. To od dziecka zależy, jak sprawy się potoczą i czy policyjna ciężarówka bezpiecznie dotrze na miejsce. W zestawie Policyjny konwój więzienny są aż 244 elementy, a wśród nich klocki do zbudowania pojazdów i 4 minifigurki.

 

LEGO City, klocki Policyjny Konwój Więzienny, 60276

 

LEGO Creator do 150 zł – 3w1 Domek na drzewie na safari

LEGO Creator to seria stworzona dla małych konstruktorów. Z tym 397-elementowym zestawem można samodzielnie zbudować domek na drzewie przeznaczony dla podróżników udających się na ekscytujące safari. Ale to nie wszystko! Domek można przebudować na dwupłatowiec z lwem, katamaran z ruchomym żaglem i z krokodylem na pokładzie albo cokolwiek innego. W opakowaniu można też znaleźć zbudowane z klocków ruchome figurki zwierząt: żyrafę, flaminga i dzioborożca.

 

LEGO Creator, klocki Domek na drzewie na safari, 31116

 

LEGO Architecture do 150 zł – Londyn

Wśród klocków LEGO za mniej niż 150 zł są również zestawy ze słynnej serii Architecture. Teraz można mieć dla siebie fragment Londynu, umieszczając go na kolekcjonerskiej półce. Z 468 klocków zbudujesz słynną panoramę miasta z Galerią Narodową, Kolumną Nelsona, London Eye, Big Benem i Tower Bridge! Gotowy model pięknie się prezentuje. Ten zestaw to nie lada gratka dla miłośników architektury.

 

LEGO Architecture, klocki Londyn, 21034

 

To co, masz ochotę na kreatywną zabawę? Z zestawami LEGO za mniej niż 150 zł nie można się nudzić!

Więcej artykułów znajdziesz na Empik Pasje w dziale Pasje Dziecka.

Zdjęcie okładkowe: materiały promocyjne LEGO / Domek na drzewie na safari 31116