Klocki Lego Unikitty

Lego Unikitty to seria kolekcjonerska Kici Rożek skierowana do wszystkich miłośników duńsko-amerykańskiego serialu animowanego opowiadającego o losach sympatycznej kotki-jednorożca. Postać Kici Rożek po raz pierwszy pojawiła się w 2014 roku w filmie “Lego Przygoda”. Serial, w którym Kicia Rożek jest główną i zarazem tytułową bohaterką można oglądać na małym ekranie od 2018 roku m.in. na kanale Cartoon Network.  

Lego Unikitty - klocki inspirowane serialem Kicia Rożek 

Kicia Rożek jest władczynią krainy zwanej Unikitty. Misją Kotki-jednorożca jest stworzenie w swoim królestwie atmosfery szczęścia i pomyślności. Kicia Rożek jest postacią niezwykle barwną, sympatyczną i tryskającą pozytywną energią. Ma jednak wybuchowy charakter i w jednej chwili potrafi przemienić się w rozzłoszczonego rozrabiakę. Kicia rożek ma brata Piesia Rożka, a jej najlepszymi przyjaciółmi, którzy zawsze wspierają ją w potrzebie, są Dr Lisiczka, Kaczkodyl, Richard, Orłodyl, a także pozostali mieszkańcy Unikitty. Na podstawie przygód Kici Rożek powstała inspirująca seria klocków Lego Unikitty, która podbiła serca małych fanów tej uroczej bohaterki.

Klocki Lego Unikitty

Seria Lego Unikitty to ponad 10 zestawów o różnych stopniach trudności. Największy zestaw Lego Unikitty “Plac zabaw w Kiciorożkowie” liczy 515 elementów i skierowany jest do dzieci w wieku od 7 lat. Najmniej skomplikowane zestawy mogą układać już 5-latki. Dzięki serii Lego Unikitty można odtwarzać różnorodne obiekty znane z kreskówki, w tym, np. maszynę do powiększania i laboratorium Dr Lisiczki, rowerek księcia Piesia Rożka, chmurkowy pojazd Kici Rożek czy komnatę zamku głównej bohaterki. W skład kolekcji wchodzi również zestaw klocków, który pozwala zorganizować szaloną imprezę w królestwie Unikitty z udziałem DJ-a, z obrotowym parkietem ze światłami, gramofonem, balonami i tortem urodzinowym. Seria Lego Unikitty obejmuje także limitowaną edycję figurek kolekcjonerskich bohaterów serialu Kicia Rożek. 

Zbierz wszystkie zestawy Lego Unikitty i oddaj się twórczej aktywności z klockami inspirowanymi serialem Kicia Rożek.

więcej

LEGO® – najczęściej zadawane pytania