LEGO Architecture

W serii LEGO Architecture zakochają się mali konstruktorzy i całkiem duzi miłośnicy architektury. To zestawy klocków, które są przeznaczone dla osób ze zdolnościami konstrukcyjnymi, chcących wcielić się w rolę wielkiego architekta i zbudować samodzielnie na przykład wieżę Eiffla. Modele LEGO Architecture przypadną do gustu podróżnikom, interesującym się słynnymi zabytkami świata i traktującym architekturę jako przejaw sztuki i kultury. Proporcje budowli zaliczanych do każdego z zestawów LEGO Architecture odpowiadają rzeczywistym zabytkom. Lego zachowało także ich naturalne kolory. W zestawach znajdziecie m.in. modele Galerii Narodowej, Kolumny Nelsona, London Eye, Big Bena (Wieży Elżbiety), mostu Tower Bridge, budynki Flatiron i Chrysler, Empire State Building, One World Trade Center oraz Statuę Wolności.

LEGO, the LEGO logo, the Minifigure, DUPLO, the MINIFIGURES logo, DIMENSIONS, the FRIENDS logo, LEGENDS OF CHIMA, NINJAGO, BIONICLE, MINDSTORMS and MIXELS are trademarks of the LEGO Group.

©2016 The LEGO Group.

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.