Klocki LEGO Vidiyo

Lego Vidiyo to niestandardowa seria klocków Lego inspirowana nowoczesnymi technologiami i dostarczająca rozrywki zgodnej z oczekiwaniami młodych, współczesnych odbiorców. Na pierwszy rzut oka klocki Lego Vidiyo wyglądają jak tradycyjne zestawy klocków. Wszystko zmienia się po zainstalowaniu aplikacji dedykowanej serii Lego Vidiyo, dzięki której klocki i figurki ożywają, a dziecko ma szansę stać się reżyserem, producentem i gwiazdą profesjonalnych teledysków. 

Lego Vidiyo - połączenie kreatywnej zabawy w realu z rozrywką online

Duński producent zabawek słynie z innowacyjnych pomysłów, które sprawiają, że klocki Lego bawią i uczą dzieci od wielu pokoleń oraz niezmiennie cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Seria Lego Vidiyo to swoisty fenomen wśród pozostałych kolekcji producenta świadczący o wybitnej kreatywności jej twórców oraz zrozumieniu aktualnych trendów oraz potrzeb dzieci w wieku szkolnym. Klocki Lego Vidiyo skierowane są do dzieci w wieku 7-10 lat. Z ich pomocą można wybudować imponujące scenografie do autorskich teledysków, które ożywają dzięki aplikacji Lego Vidiyo. Aplikacja posiada dostęp do wielu utworów muzycznych z bazy wytwórni Universal Music Group. Producent zestawów Lego Vidiyo wykorzystał tu technologię rzeczywistości rozszerzonej, dzięki której dzieci realizujące własne teledyski mają dodatkowo szansę dzielić się swoimi projektami w sieci społecznościowej Lego oraz oglądać twórczość innych. 

Lego Vidiyo - zestawy 

Seria klocków Lego Vidiyo liczy kilkanaście zestawów zawierających tradycyjne klocki, zwariowanie minifigurki oraz tzw. BeatBitsy umożliwiające odblokowanie w aplikacji cyfrowych efektów i animacji takich jak np. deszcz konfetti czy efekt rentgena. Za pomocą zestawów Lego Vidiyo można stworzyć scenografię statku pirackiego, nowoczesny garaż, parking z graffiti czy scenę przepełnioną słodkościami.

Połącz kreatywną zabawę w realu z rozrywką online i stań się producentem ekscytujących produkcji, którymi będziesz mógł dzielić się z innymi w platformie społecznościowej LEGO.

 

więcej