Zestawy Lego Minecraft

Gra Minecraft szturmem podbiła serca graczy na całym świecie. W Minecraft'a grają dzieci, młodzież, dorośli, a nawet seniorzy. Ta prosta gra stworzona przez szwedzkiego projektanta gier komputerowych Markusa Perssona osiągnęła tak ogromny sukces, że Minecraft obecny jest niemal w każdym segmencie związanym z rozrywką. Na sklepowych półkach można spotkać książki Minecraft, ubrania z motywami Minecraft, plecaki, torby, akcesoria szkolne, kubki, puzzle, figurki, lampki nocne, zegarki i wiele innych.

Powstał też serial animowany bazujący na grze Minecraft, a na rok 2025 planowana jest premiera filmu Minecraft na wielkim ekranie. Producent klocków Lego nie pozostał w tyle, dlatego wypuścił na rynek fenomenalną serię klocków Lego Minecraft, które uwielbiają zarówno dzieci, jak i dorośli.

Klocki Lego Minecraft dla fanów gry komputerowej i nie tylko

Seria Lego Minecraft liczy ponad 100 zestawów o zróżnicowanych stopniach trudności i dedykowanych różnym grupom wiekowym. Prostsze zestawy zawierające mniejszą ilość elementów polecane są dla dzieci od 5. roku życia. Najtrudniejsze i najbardziej skomplikowane zestawy Lego Minecraft przeznaczone są z kolei dla młodzieży, która ukończyła 12. rok życia.

Wznoszenie budowli znanych z Minecraft’a to marzenie każdego gracza, ale seria Lego Minecraft jest na tyle uniwersalna, że spodoba się również fanom klocków Lego, którzy nie są zainteresowani graniem na komputerze, czy konsoli. Za pomocą klocków Lego Minecraft można wykreować niezwykły świat zbudowany z sześcianów dokładnie tak, jak w grze.

Zestawy Lego Minecraft

Zestawy Lego Minecraft umożliwiają wybudowanie takich obiektów, jak Kopalnia Creeperów, Portal do Netheru, Jaskinia Zombie, Bastion Miecza, czy Forteca Żelaznego Golema. Z klocków Lego Minecraft można również wykreować postacie znane z gry, w tym np. BigFig Creepera i Ocelota. Zestawy Lego Minecraft gwarantują mnóstwo doskonałej rozrywki nie tylko podczas budowania, ale także dzięki możliwości swobodnej zabawy i odtwarzania scenek.

Jeśli jesteś fanem gry Minecraft, to koniecznie sięgnij po zestawy Lego Minecraft dostępne w naszym asortymencie, które oderwą Cię sprzed ekranu monitora i dostarczą Ci równie ekscytującej rozrywki.

więcej

Dowiedz się więcej o LEGO

Wszystkie artykuły

LEGO® – najczęściej zadawane pytania