Koparki dla dzieci

Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Marka
  • więcej
Bohater
  • więcej

Koparki dla dzieci

W naszym asortymencie znajdują się koparki dla dzieci. Są to zabawki m.in. następujących marek – Lena, Mega Creative, Huina, Marmat, MalPlay,  Askato czy Siku.

Małe zabawki – koparki dla dzieci

Koparki zabawowe mogą być niewielkich rozmiarów. Są to proste, kolorowe konstrukcje wykonane z tworzywa sztucznego, które nie mają zbyt wielu ruchomych elementów. Dziecko może przy ich użyciu samodzielnie nasypać piasek lub nalać wodę. Małe kopareczki dla dzieci mogą być pierwszą zabawką dla malucha, który ćwiczy chwytanie i popychanie pojazdu. Można je nawet zbudować z klocków konstrukcyjnych.

Koparka dla dzieci na akumulator – pojazd zdalnie sterowany

Dużą koparką dla dzieci można sterować za pomocą pilota lub joysticka. Najczęściej działa na baterię, którą da się ładować. Pojazd ma wiele funkcji: porusza się do przodu i tyłu, ma obrotową kabinę kierowcy, a także podnosi i opuszcza przedmioty. Może jeździć na kołach lub gąsienicach. Dziecko samodzielnie obsługuje narzędzie sterujące i za pomocą ruchomej łyżki nabiera i przenosi piasek.

Koparka to zabawka dla dzieci, która urozmaica czas także w domu. Zamiast piasku łyżka koparki nabiera klocki czy mniejsze zabawki. Maluch ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową i zdolności manualne. Urządzenia takie mają różnorodne funkcje, dzięki którym zabawka na dłużej skupia uwagę dziecka. Pozwala wcielić się w rolę operatora koparki i zobaczyć pracę na placu budowy.

Bezpieczeństwo i funkcje koparek dla dzieci

Zabawki koparki są wykonane z odpornych na upadki i zarysowania materiałów. Nie mają niebezpiecznych, wystających elementów. Gąsienice, którymi poruszają się niektóre pojazdy, są wzmocnione antypoślizgowym materiałem, by mogły poruszać się na wzniesieniach, po trawie czy błocie. Powstają nie tylko modele dla chłopców, lecz także koparki dla dziewczynek, najczęściej różowe lub w pastelowych odcieniach.

Niektórzy producenci wzbogacają swoje zabawki o dodatkowe efekty świetlne i dźwiękowe – klakson, sygnał ruszania czy cofania. Dostępne są również modele przeznaczone dla starszych dzieci. Koparki takie mają profesjonalne wyposażenie, m.in. młot wyburzeniowy, chwytak do drewna czy metalową łyżkę.

Porównaj zabawkowe koparki z naszego asortymentu i wybierz jedną z nich na prezent dla swojego dziecka.

 

więcej