Figurki Pokemon

Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Bohater
Materiał
  • więcej
Przedział wiekowy
  • więcej

Figurki Pokemon

W kategorii tej znajdują się kolekcjonerskie figurki Pokemon dla dzieci. Są to oficjalnie licencjonowane produkty znanych marek, w tym Jazwares, Funko, Boti Global,Wicked Cool Toys czy Paladone.

Pokemon – figurki w zestawach i pojedyncze

Nasz asortyment obejmuje figurki dla młodych fanów popularnego japońskiego serialu animowanego o przygodach Asha Ketchuma. Jest on fikcyjnym trenerem przypominających zwierzęta istot zwanych pokemonami, dysponującymi unikalnymi umiejętnościami walki. Jego marzeniem jest zostać najlepszym trenerem świata.

Do wyboru są figurki wielu pokemonów i ich dojrzałych form, w tym Pikachu, Mimikyu, Toxel, Bulbasaur, Charmander, Squirtle, Abra, Totodile, Lucario, Umbreon, Espeon, Larvitar, Cyndaquil, Yamper, Wooloo, Pikachu, Bulbasaur, Cubone, Chikorita, Blastoise czy Charizard. Można zdecydować się na zestawy figurek Pokemon zawierające kilka różnych postaci, np. zaliczanych do określonego rodzaju – wodnych, trawiastych, latających, smoczych czy psychicznych.

Pokemon – zestawy figurek z dodatkowymi akcesoriami

Figurki Pokemon z naszego asortyment mają szczegółowo opracowane detale, dzięki czemu wiernie odwzorowują cechy postaci znanych z serialowego uniwersum. Producenci oferują figurki kolekcjonerskie w różnych rozmiarach – od kilku do nawet kilkudziesięciu centymetrów wysokości. Wykonują je z trwałego i bezpiecznego materiału, np. plastiku czy winylu.

W ofercie znajdują się zabawki Pokemon w formie figurek z ruchomymi elementami, np. głową, rękami, nogami czy tułowiem. Niektóre postacie mają w zestawie dodatkowe akcesoria oraz środowisko typowe dla danego pokemona, np. roślinne, wodne czy górskie. Pozwala to właścicielowi figurek odtwarzać swoje ulubione sceny z serialu. Figurki Pokemon mogą być wykorzystywane do zabawy w odgrywanie ról – pozwalają wcielać się w Asha i dążyć do zostania najlepszym trenerem.

Dobierając kolejne figurki Pokemon, można z czasem poszerzać swoją kolekcję, wymieniać się nimi i rywalizować z rówieśnikami. Niektóre figurki są sprzedawane na podstawce, co pozwala ładnie wyeksponować je na meblach. W wybranych zestawach oprócz figurek Pokemon znajdują się Poke Balle, przeznaczone do umieszczania w nich i przenoszenia zebranych postaci. Można również zdecydować się na komplet figurek z paskiem do wpięcia Poke Balli i zapięcia wokół bioder lub tułowia. W niektórych zestawach Pokemon znajdują się także torby i saszetki.

Figurki kolekcjonerskie Pokemon Funko Pop!

Sporą popularność na całym świecie zdobyły kolekcjonerskie figurki Pokemon Funko Pop! Mają one najczęściej 10 cm wysokości i przyjmują karykaturalny wygląd – zgodnie z japońskim stylem chibi. Wyróżniają się nieproporcjonalnie dużą względem reszty ciała głową i oczami. Zabawki Pokemon w formie figurek Funko Pop! Powstają z materiału winylowego, dzięki czemu są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Zapoznaj się z naszym asortymentem figurek Pokemon i wybierz zestaw do kolekcji swojego dziecka.

więcej