Strefa Montessori

Filtruj
Kategorie
Wybrani autorzy
  • więcej
Seria
  • więcej
Wydawnictwo
  • więcej
Cena
Ocena

Montessori - książki i zabawki

Książki, zabawki i pomoce edukacyjne zgodne z pedagogiką Montessori cieszą się rosnącą popularnością wśród rodziców i wychowawców. W naszym sklepie można znaleźć przeróżne artykuły wspomagające naukę i wszechstronny rozwój dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Edukacja metodą Montessori

Maria Montessori to włoska lekarka i psycholożka, działająca w pierwszej połowie XX wieku. Opracowała autorską metodę pedagogiczną. Metoda ta miała polegać na wspieraniu procesu edukacji i rozwoju przy zaangażowaniu wszystkich zmysłów dziecka, pobudzaniu kreatywności, samodzielności i spontaniczności. Pedagogika Montessori do dziś jest cenionym narzędziem edukacji dzieci zdrowych oraz uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Książki Montessori

Trudno wyobrazić sobie edukację przedszkolną i szkolną bez książek. Proponujemy książki i ćwiczenia zachęcające dziecko do aktywnego zaangażowania w poznawanie świata. Książki Montessori zawierają bogate ilustracje, zadania, naklejki, miejsca do uzupełniania, pisania i rysowania. Dzięki nim dziecko może mieć swój twórczy, oryginalny wkład we własny rozwój umysłowy, społeczny i emocjonalny.

Zabawki Montessori

Zabawa w systemie Montessori ma dostarczać nie tylko rozrywki, ale i wspomagać wszechstronny rozwój dziecka. Stąd bogaty wybór zabawek sensorycznych, zestawów edukacyjnych, układanek i zabawek kreatywnych. W naszym sklepie można znaleźć interaktywne tablice Montessori, tablice sensoryczne, klocki konstrukcyjne, klocki i układanki sensoryczne. Mamy też zestawy do sortowania przedmiotów, nauki liczenia i rozpoznawania kształtów i kolorów.

Odwiedź nasze internetowe półki z artykułami dla dzieci. Podaruj swojemu dziecku radość z nauki i zabawy, dzięki książkom, zabawkom i zestawom edukacyjnym Montessori!

 

więcej