LEGO Disney Princess

Zestawy Lego Disney Princess

Klocki Lego znane są przez dzieci i dorosłych na wszystkich kontynentach i od ponad 70 lat nieprzerwanie znajdują się na szczycie listy najczęściej wybieranych zabawek. Wszystko za sprawą innowacyjnych pomysłów producenta, które zaskakują oraz przyciągają uwagę odbiorców w różnych grupach wiekowych i posiadających rozmaite zainteresowania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów księżniczek Disneya, firma Lego zrealizowała między innymi fantastyczną serię klocków inspirowanych postaciami z bajek Disneya.

Lego Disney Princess - bajkowy świat księżniczek

Seria Lego Disney Princess składa się z ponad 40 zestawów, których bohaterkami są rożne księżniczki wykreowane na przestrzeni lat przez wytwórnię Walta Disneya. Wśród zestawów można wyróżnić małe kolekcje zawierające zaledwie kilkadziesiąt elementów, jak i bardziej rozbudowane zestawy liczące ponad 600 klocków. Seria Lego Disney Princess dedykowana jest dzieciom w wieku od 5 lat. Postacie, które można spotkać w bajkowym świecie Lego Disney Princess to m.in. syrenka Ariel, Roszpunka, Anna i Elsa, Kopciuszek, Merida, Aurora, Bella, Mulan, czy Vayana.

Dzięki zestawom Lego Disney Princess dzieci mają szansę samodzielnie lub z pomocą rodzica odtworzyć imponujący zamek Belli i Bestii, podwodny pałac Arielki, lodowy pałac Elsy, królewską stajnię Roszpunki, czy magiczny powóz Kopciuszka. W każdym zestawie znajdują się dodatkowo figurki imitujące postacie ulubionych księżniczek, co inspiruje do radosnej i twórczej zabawy oraz odtwarzania historii z filmu lub wymyślania własnych opowieści.

Zestawy Lego Disney Princess - pomysł na prezent

Zestawy Lego Disney Princess to doskonały pomysł na prezent, który zadowoli każdą małą księżniczkę. Klocki Lego uczą dyscypliny, rozwijają kreatywność i kształcą zdolności manualne. Rozwój połączony ze świetną zabawą to najlepszy sposób na kreatywną rozrywkę lub wspólne spędzanie czasu z rówieśnikami i członkami rodziny.

Wybierz jeden z zestawów Lego Disney Princess i wraz z ulubionymi księżniczkami przenieś się do bajkowego świata Walta Disneya.     

więcej

LEGO® – najczęściej zadawane pytania