Zestawy Lego Dots

Seria Lego Dots to jedna z najnowszych propozycji wiodącego duńskiego producenta zabawek. Lego Dots to niezwykle kreatywne klocki, za pomocą których można tworzyć nieszablonową i pomysłową biżuterię, dekoracje oraz osobiste gadżety. W skład kolekcji Lego Dots wchodzi obecnie ponad 70 zestawów, z których największy zawiera 1154 elementy. Dzieci na całym świecie pokochały Lego Dots, dlatego seria cały czas się rozwija, a firma zaskakuje coraz to bardziej innowacyjnymi pomysłami.

Klocki Lego Dots - sposób na projektowanie bez końca

Seria Lego Dots szczególnie powinna przypaść do gustu małym projektantkom, dla których wyrażanie siebie poprzez indywidualny styl stanowi bardzo ważny element codzienności. Zestawy Lego Dots gwarantują mnóstwo świetnej zabawy i możliwość tworzenia oryginalnych, spersonalizowanych przedmiotów. Zapewniają twórcze i kreatywne zajęcie na wiele długich godzin i pozwalają cieszyć się efektem swojego dzieła, który można zmieniać w nieskończoność.

Seria Lego Dots obejmuje różne kształty klocków oraz kolorowe płytki 2D służące do ozdabiania. W zależności od zestawu i jego tematyki, płytki mogą być jednokolorowe lub mogą się na nich znajdować różnorodne wzory, np. emotikony, symbole, literki, postacie Disneya, zwierzątka i wiele innych.

Zestawy Lego Dots - rodzaje

Wśród zestawów Lego Dots można wyróżnić kilka linii produktowych umożliwiających tworzenie jedynych w swoim rodzaju bransoletek, zawieszek, breloków, pojemników na długopisy, ramek na zdjęcia, pudełek i pojemników na skarby, tablic ogłoszeniowych, notesów, czy pisaków. W asortymencie producenta można znaleźć również wieloelementowe zestawy pozwalające wykreować komplet kilku gadżetów. Ciekawą propozycją są także dodatki w postaci tematycznych saszetek z płytkami, za pomocą których całkowicie można odmienić styl stworzonej wcześniej bransoletki, czy ramki na zdjęcia.

Postaw na kreatywne, rozwijające zabawki i podaruj swojemu dziecku jeden z oryginalnych zestawów klocków Lego Dots, który zagwarantuje mu mnóstwo godzin fascynującej rozrywki. 

więcej

LEGO® – najczęściej zadawane pytania