Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Seria
  • więcej
Bohater
  • więcej
Wyczyść filtry

Marka: lego usuń

Przedział wiekowy: 3-4 lata usuń

Sponsorowane
Techniczne KLOCKI wojsko HELIKOPTER 425 ele ZA2362
Techniczne KLOCKI wojsko HELIKOPTER 425 ele ZA2362 129,00 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: wZbijanego Finansujący reklamę: wZbijanego
Edukacyjne Klocki Konstrukcyjne 90 Elementów Zestaw  U244
Edukacyjne Klocki Konstrukcyjne 90 Elementów Zestaw U244 68,04 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: elektrostator Finansujący reklamę: elektrostator
Klocki Magnetyczne Świecące w Ciemności Tor Kulkowy LED Panele 3D Zestaw XXL 136 sztuk
Klocki Magnetyczne Świecące w Ciemności Tor Kulkowy LED Panele 3D Zestaw XXL 136 sztuk 159,99 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: fornito Finansujący reklamę: fornito

Klocki Lego dla 3 i 4 latka

Uznana, duńska marka Lego posiada w swoim asortymencie klocki przeznaczone dla różnych grup wiekowych, co umożliwia wybranie zabawki dostosowanej do umiejętności, poziomu rozwoju i indywidualnych zainteresowań dziecka. W tej kategorii udostępniamy różne rodzaje klocków Lego dla dzieci w wieku 3-4 lata, które pobudzają wyobraźnię i kształtują zdolności manualne.

Klocki Lego dla 3-latka - większe elementy dla łatwiejszego budowania

Trzylatki nie są jeszcze tak sprawne manualnie jak starsze dzieci, dlatego Lego stworzyło zestawy klocków dla 3-latka z większymi elementami, które są dla małych rączek łatwiejsze w chwytaniu i łączeniu. Lego Duplo to seria dedykowana dzieciom w wieku przedszkolnym, która umożliwia im kreatywną zabawę i rozwój umiejętności konstrukcyjnych, a jednocześnie nie zniechęca zbytnią złożonością modelu i dużą ilością drobnych, nieporęcznych detali.

Lego Duplo oferuje również niezliczoną ilość tematów, które mogą zainteresować trzylatków. Dzięki zestawom Lego, maluch ma szansę budować rozmaite modele, takie jak zwierzęta, pojazdy, budynki, place zabaw, domki na drzewie, a nawet całe scenki z ulubionych bajek i filmów animowanych dla dzieci.

Klocki dla 4-latka - różnorodność tematyczna

W serii Lego Duplo znajdują się również klocki dedykowane 4-latkom, które są idealne na początek przygody z budowaniem. Firma Lego oferuje też inne serie odpowiednie dla 4-latków, np. Lego Juniors zawierające podobnej wielkości elementy, jak Lego Duplo, ale charakteryzujące się nieco bardziej zaawansowanymi detalami, czy Lego City związane z tematyką miasta, budynków służb ratunkowych i pojazdów. Dla małych fanów bajek Disneya marka Lego przygotowała zestawy klocków dla 4-latka inspirowane ulubionymi filmami Disneya, takimi jak Kraina Lodu, Myszka Mickey, Toy Story, Królewna Śnieżka, czy Mała Syrenka.

Zapoznaj się z naszym asortymentem klocków Lego dla dzieci w wieku 3 i 4 lata i wybierz zestawy, które otworzą przed maluchem nieograniczone możliwości budowania i pasjonującej zabawy.

więcej