Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Seria
  • więcej
Bohater
  • więcej
Wyczyść filtry

Przedział wiekowy: 3-4 lata usuń

Sponsorowane
Edukacyjne Klocki Konstrukcyjne 90 Elementów Zestaw  U244
Edukacyjne Klocki Konstrukcyjne 90 Elementów Zestaw U244 68,04 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: elektrostator Finansujący reklamę: elektrostator
Joueco, drewniana rakieta wieża The Wildies Family
Joueco, drewniana rakieta wieża The Wildies Family 69,00 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: macoco Finansujący reklamę: macoco
Książeczka magnetyczna układanka Pojazdy książka magnetyczna puzzle dla najmłodszych
Książeczka magnetyczna układanka Pojazdy książka magnetyczna puzzle dla najmłodszych 89,00 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: wZbijanego Finansujący reklamę: wZbijanego

Klocki dla 3 i 4 latka

Dzieci w wieku 3 i 4 lat coraz sprawniej posługują się klockami i są zdolne do tworzenia całkiem zaawansowanych konstrukcji. Klocki dla przedszkolaków zazwyczaj charakteryzują się większymi rozmiarami elementów, co ułatwia ich chwytanie i łączenie. Bogaty wybór zestawów klocków dla tej grupy wiekowej pozwala dostosować zabawkę do poziomu rozwoju i umiejętności malucha, a także do jego indywidualnych zainteresowań.

Klocki dla 3-latka - zestawy, które pobudzają wyobraźnię

Zestawy klocków dla 3-latka to szeroki asortyment różnorodnych typów klocków, obejmujący klasyczne klocki drewniane, wszechstronne klocki konstrukcyjne, które oferują wiele różnych możliwości budowania, klocki plastikowe typu Lego oraz innowacyjne klocki magnetyczne, gdzie każdy element posiada w środku magnes.

Klocki dla 3-latka to także bogactwo tematyczne, które dostosowane jest do różnorodnych zainteresowań i upodobań dzieci w tym wieku. Dostępne są zestawy dedykowane zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek, dzięki którym można zbudować pojazdy, zwierzęta, domy, sklepy, place zabaw, kawiarnie, posterunki policji, czy siedzibę straży pożarnej. Budowanie z klocków nie tylko rozwija wiele umiejętności, ale również stymuluje kreatywność i pobudza wyobraźnię, czyniąc zabawę niezwykle satysfakcjonującą dla maluchów w wieku 3 lat.

Klocki dla 4-latka - zestawy z ulubionymi bohaterami bajek

Dla 4-letnich fanów filmów animowanych przygotowano zestawy klocków inspirowane ich ulubionymi tytułami. Te kreatywne zestawy oferują możliwość wybudowania znanych scenografii i postaci bohaterów zapewniając godziny zabawy nie tylko w trakcie budowania, ale również podczas zabawy w odtwarzanie scen z ukochanych bajek i filmów.

W ofercie klocków dla 4-latka znajdą się także ciekawe zestawy inspirowane konkretnymi tematami i aktywnościami takimi, jak gotowanie, leczenie zwierząt, prowadzenie kawiarni, czy naprawianie samochodów, które mogą zachęcić dzieci do odgrywania różnych ról i rozwijania swoich zainteresowań.

Zapoznaj się z naszym bogatym asortymentem klocków dla dzieci w wieku 3 i 4 lata i wybierz dla swojego malucha inspirujący zestaw, który pobudzi jego wyobraźnię i zapewni mnóstwo doskonałej zabawy.

więcej