Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Nowości
Język
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Książki i podręczniki do przedmiotów zawodowych

Podręczniki do przedmiotów zawodowych przeznaczone są dla uczniów, którzy po ukończeniu szkoły podstawowej zdecydowali się podjąć naukę w szkole przygotowującej do podjęcia określonego zawodu w przyszłości. W naszym asortymencie zgromadziliśmy szeroki wybór podręczników do przedmiotów zawodowych opracowanych przez specjalistów z danych dziedzin zgodnie z obowiązującą podstawą programową kształcenia w zawodach. Wydawcami podręczników do kształcenia zawodowego są uznane instytucje specjalizujące się w tego typu publikacjach takie, jak WSiP, Nowa Era, Helion, czy Ekonomik.

Podręczniki do przedmiotów zawodowych - bogata oferta

W naszym bogatym asortymencie podręczników do kształcenia zawodowego znajdą się publikacje z zakresu ekonomii, mechaniki samochodowej, elektroniki, informatyki, gastronomii, turystyki, hotelarstwa, fryzjerstwa, kosmetyki, rolnictwa, administracji, czy tematyki budowlanej. Książki te mają na celu zapoznanie młodego człowieka z charakterystyką zawodu i nauczenie go umiejętności niezbędnych do jego wykonywania. 

Podręczniki do przedmiotów zawodowych to rzetelnie i szczegółowo opracowany materiał stanowiący kompendium wiedzy z danej dziedziny. Język podręczników został dostosowany do możliwości absolwentów szkół podstawowych i w przystępny sposób przedstawia szeroki zakres zagadnień. Nowoczesna szata graficzna zapewnia przejrzysty i czytelny układ tekstu. Atrakcyjne ilustracje, zdjęcia, infografiki, schematy i tabele pomagają opanować materiał i uatrakcyjniają naukę.

Podręczniki do kształcenia branżowego rozwijają umiejętności z danej dziedziny tłumacząc podstawy zawodu i poruszając bardziej skomplikowane zagadnienia, które mogą się przydać w rozwijaniu kariery i zdobywaniu wyższych pozycji w wybranym zawodzie.

Jeśli chcesz realizować swoją pasję i zdecydowałeś się rozpocząć naukę w technikum lub w szkole zawodowej, to wybierz podręczniki do przedmiotów zawodowych dostępne w naszym asortymencie, które umożliwią Ci odpowiednie przygotowanie do podjęcia wymarzonej pracy w przyszłości.

więcej