Filtruj
Kategorie
Wybrani autorzy
  • więcej
Seria
  • więcej
Wydawnictwo
Cena
Ocena

Helion - podręczniki i książki

Wydawnictwo Helion to przede wszystkim podręczniki do informatyki i matematyki – dla szkół, uczelni i specjalistów, którzy wciąż się dokształcają. Jednak Helion to nie tylko książki komputerowe i książki do matematyki, ale także podręczniki z innych dziedzin - ścisłych, społecznych i ekonomicznych - programowania, analityki, baz danych, zarządzania, biologii, a nawet popularne poradniki dla hobbystów.

Podręczniki Helion – świat cyfrowy bez tajemnic

Według informacji podawanych przez wydawcę, Helion dostarcza polskim czytelnikom ponad 80% literatury informatyczno-komputerowej. Helion Edukacja to wydawnictwo, które kieruje swoją ofertę przede wszystkim do szkół – uczniów i nauczycieli. To ciekawie i nietuzinkowo opracowane podręczniki i zeszyty ćwiczeń do informatyki i matematyki dla szkół podstawowych, średnich i branżowych.

Książki Helion – dla studentów, naukowców i specjalistów

Wydawnictwo Naukowe Helion publikuje specjalistyczne podręczniki akademickie i książki naukowe, szczególnie z dziedzin związanych z naukami informatycznymi, programowaniem, analityką danych, inżynierią, a także naukami społecznymi i ekonomicznymi.

Wydawnictwo Helion – edukacja dla amatorów i hobbystów

Spora część oferty wydawniczej Helion jest skierowana do amatorów i pasjonatów różnych dziedzin – elektroniki, fotografii, podróży, gry na instrumentach, dla miłośników zwierząt i innych. Są to praktyczne poradniki dla początkujących lub bardziej zaawansowanych, pozwalające kreatywnie rozwijać swoje zainteresowania i umiejętności.

Jesteś informatykiem lub programistą, a może masz ciekawe hobby? Szukasz dobrego podręcznika do matematyki lub nauk komputerowych? Przejrzyj nasz asortyment książek wydawnictwa Helion, a na pewno znajdziesz taką, która zainspiruje cię do rozwoju!

więcej

Przeczytaj więcej o podręcznikach

Dowiedz się więcej!