Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Autor
Wydawca
Seria

Książki i podręczniki do wiedzy o społeczeństwie. Klasa 4 liceum i technikum

Sprawdź podręczniki do wiedzy o społeczeństwie do klasy 4. liceum ogólnokształcącego i technikum opracowane przez polskie wydawnictwa specjalizujące się w publikacjach edukacyjnych dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych takie, jak Nowa Era lub Operon. Podręczniki do WOS dostępne w naszym asortymencie spełniają wymagania podstawy programowej zatwierdzonej przez MEN.

Podręczniki do wiedzy o społeczeństwie do klasy 4. liceum/technikum uwzględniające potrzeby współczesnych uczniów

Książki i podręczniki do wiedzy o społeczeństwie dla klasy 4 liceum i technikum w wyczerpujący i przystępny sposób omawiają wymagane podstawą programową zagadnienia z zakresu nauk społecznych, polityki, edukacji obywatelskiej, prawa i stosunków międzynarodowych. Uporządkowana i przejrzysta szata graficzna zachęca do pracy z książką i pobudza zainteresowanie uczniów przedmiotem. 

Czytelne podsumowania umieszczone po każdym rozdziale, a także infografiki, tabele, schematy i wskazówki odautorskie pozwalają utrwalić i usystematyzować wiedzę oraz przygotować się do sprawdzianów okresowych. Podręczniki zawierają także fragmenty Konstytucji RP oraz Konwencji o ochronie praw człowieka, co sprzyja samodzielnej pracy z tekstami źródłowymi.

Książki do wiedzy o społeczeństwie dla klasy 4. liceum i technikum w zakresie rozszerzonym dodatkowo uwzględniają potrzeby uczniów przygotowujących się do przystąpienia do egzaminu maturalnego z tego przedmiotu. Podręczniki zawierają liczne zadania w formacie maturalnym do samodzielnego rozwiązania, które umożliwiają sprawdzenie swojej wiedzy w praktyce i ewentualne uzupełnienie braków. Dzięki tego typu publikacjom przyszły maturzysta uczy się, jak rozumieć polecenia z arkusza egzaminacyjnego oraz w jaki sposób skutecznie je realizować, aby uzyskać wysoki wynik na egzaminie maturalnym.

Zapoznaj się z naszym asortymentem podręczników do wiedzy o społeczeństwie do klasy 4. liceum i technikum i sięgnij po pozycje, dzięki którym skutecznie przygotujesz się do egzaminu maturalnego.

więcej

Przygotuj się na nowy rok szkolny!

Przeczytaj więcej!