Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Język
Autor
  • więcej
Polecane
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Podręczniki do liceum i technikum - klasa 4

Ostatnia klasa liceum to przede wszystkim przygotowania do egzaminu maturalnego. Podręczniki do liceum i technikum do klasy 4 ułatwiają przyswojenie niezbędnej wiedzy i przygotowują adolescenta do matury. Warto także zadbać o inne pomoce naukowe do szkoły średniej, takie jak np. repetytoria czy lektury z opracowaniem w stylowym wydaniu.

Podręczniki do liceum klasy 4

Uczniowie 4 klasy liceum wieńczą edukację egzaminem maturalnym. Powinni więc zakończyć kształcenie ponadpodstawowe wyposażeni w taką wiedzę i umiejętności, które pozwolą uzyskać jak najwyższy wynik. W naszym asortymencie znajdują się podręczniki do 4 klasy liceum do takich przedmiotów jak m.in. język angielski i francuski, matematyka, chemia czy historia. Ułatwią one zrozumienie oraz utrwalenie materiału niezbędnego do zdania matury z pozytywnym wynikiem.

Jakie podręczniki wybrać do 4 klasy technikum?

Na tym poziomie edukacji w technikum uczniowie przygotowują się do matury, do której podejdą w przyszłym roku. Niemniej już teraz jest dobry moment, aby przyszły absolwent wyposażył się w pomoce naukowe, przygotowujące go do testu. Ten etap kształcenia jest też dobrym momentem na wybór kierunku studiów. Podręczniki do czwartej klasy technikum mają za zadanie przygotować ucznia do dalszego zgłębiania wiedzy już podczas edukacji na poziomie szkoły wyższej. Pełnią tym samym ważną rolę w rozwijaniu zainteresowań przyszłego studenta. Oferujemy podręczniki m.in. do chemii, historii, matematyki czy przedsiębiorczości - wszystkie pomogą w utrwaleniu wiedzy i umiejętności z zakresu danego przedmiotu.

Podstawa programowa 4 klasy liceum i technikum

Podczas wyboru podręczników do liceum i technikum klasy czwartej warto sprawdzić, jakie są ustawowe efekty kształcenia. Różnią się one w zależności od przedmiotu nauczania. Dla przykładu: w obszarze języka polskiego uczeń jest zdolny do samodzielnego rozwijania zainteresowań humanistycznych. Z kolei na lekcjach matematyki adolescent uczy się wykorzystywać tworzyć i interpretować prezentacje przy zastosowaniu obiektów matematycznych. Osiągnięcie tych efektów będzie łatwiejsze z wykorzystaniem odpowiednich podręczników i pomocy naukowych.

Zapoznaj się z naszą ofertą, w celu znalezienia odpowiednich książek do nauki.

więcej

Przygotuj się na nowy rok szkolny!

Przeczytaj więcej!