Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Seria
  • więcej
Bohater
  • więcej
Wyczyść filtry

Marka: lego usuń

Przedział wiekowy: 8-11 lat usuń

Sponsorowane
Edukacyjne Klocki Konstrukcyjne 90 Elementów Zestaw  U244
Edukacyjne Klocki Konstrukcyjne 90 Elementów Zestaw U244 68,04 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: elektrostator Finansujący reklamę: elektrostator
Joueco, drewniana rakieta wieża The Wildies Family
Joueco, drewniana rakieta wieża The Wildies Family 69,00 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: macoco Finansujący reklamę: macoco
Książeczka magnetyczna układanka Pojazdy książka magnetyczna puzzle dla najmłodszych
Książeczka magnetyczna układanka Pojazdy książka magnetyczna puzzle dla najmłodszych 89,00 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: wZbijanego Finansujący reklamę: wZbijanego

Klocki Lego dla 8-, 9-, 10-, i 11-latka

Zestawy LEGO dla 10-latka lub dziecka w podobnym wieku zawierają elementy, z których młody konstruktor może tworzyć różne obiekty, w tym pojazdy, budynki, maszyny, krajobrazy czy zwierzęta. Duński producent oferuje kolekcje o różnym stopniu trudności – zarówno dla początkujących, jak i nieco bardziej zaawansowanych miłośników układania.

Klocki LEGO dla 8-latka i nieco starszego malucha najczęściej znajdują się w zestawie z dodatkowymi elementami, które urozmaicają zabawę. Są to m.in. figurki różnych postaci, pojazdy, rośliny czy budynki.

Klocki Lego dla 8-latka

Przykładowe zestawy LEGO dla 8-latka to kolekcje z serii LEGO City. Maluch może układać z klocków różne miejsca i obiekty znajdujące się w mieście – np. mosty, dworce, myjnie samochodowe, komisariat policji, rynek czy remizę strażacką. Niektóre modele LEGO City są także przeznaczone do układania pojazdów, w tym radiowozu policyjnego, wozu strażackiego, samolotu, ciężarówki czy skutera śnieżnego. Często w zestawie znajdują się także figurki mieszkańców oraz dodatkowe elementy infrastruktury miejskiej – m.in. znaki i światła drogowe, budynki, ławki czy elementy zieleni miejskiej.

Warte uwagi klocki Lego dla 8-latka lub dziecka w zbliżonym wieku zaliczają się także do serii LEGO Dots. Najmłodsi mogą projektować i personalizować różne ozdoby i obiekty, np. biżuterię, własne biurko, ramkę na zdjęcia czy przybory szkolne.

Zestawy LEGO dla 11-latka

Klocki LEGO dla 11-latka lub nieco młodszego architekta często nawiązują do znanych filmów, gier, książek czy komiksów. Przykładem są m.in. zestawy z serii Lego Star Wars, Lego Harry Potter, LEGO Ninjago, LEGO Minecraft, LEGO Sonic czy LEGO Super Heroes. Dorastające dziecko w trakcie zabawy może identyfikować się ze swoimi ulubionymi bohaterami. Odtwarza sceny i buduje z klocków różne obiekty obecne w znanym sobie uniwersum. W zestawach często znajdują się ruchome elementy, np. figurki postaci, które poruszają głową czy rękami.

Sprawdź dostępne w naszym asortymencie zestawy LEGO dla 10-latka i dziecka w podobnym wieku. Wybierz klocki, które tematycznie najlepiej odpowiadają zainteresowaniom małego konstruktora.

więcej