Ćwiczenia w domu

Ćwiczenia na ręce w domu

zobacz wszystkie
Hantle Spokey, Zestaw jednej hantli, Burden Set, 15 kg Spokey
4.8/5
101,82 zł
Promocja
114,02 zł (-10%)  najniższa cena

164,99 zł (-38%)  cena regularna

Hantle Zestaw Hantli Bitumicznych Regulowanych Ze Sztangą Meteor 40 Kg Meteor
4.8/5
159,99 zł
Promocja
209,99 zł (-23%)  najniższa cena

189,99 zł (-15%)  cena regularna

Hantle Hantle regulowane, Zestaw Hantli 2x10kg, 20kg Meteor
5/5
99,99 zł
Promocja
140,00 zł (-28%)  najniższa cena

115,99 zł (-13%)  cena regularna

Ćwiczenia dla seniora w domu

zobacz wszystkie

Przeczytaj więcej porad na temat ćwiczenia w domu

Wszystkie artykuły

Trening w domu

Do tego, że wykonywane systematycznie treningi potrafią w bardzo szybkim czasie zaprocentować wzrostem formy, poprawą sylwetki, a także lepszym samopoczuciem chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Nie od dziś wiadomo też, że progres wyraźnie zauważalny jest szczególnie na początku przygody z ćwiczeniami. Niezależnie jednak od tego, znaczna część osób, na rozpoczęcie regularnych treningów decyduje się również z innych względów. Aktywność fizyczna ma bowiem zbawienny wpływ na stres oraz ogólną kondycję psychiczną.

Jednak w czasach, gdzie wszechobecny pośpiech, ogrom obowiązków oraz permanentny brak czasu nie zawsze umożliwiają wyjście na siłownię czy basen, optymalnym rozwiązaniem mogą okazać się regularne ćwiczenia w domu

Ćwiczenia w domu – dlaczego warto?

Wyjście na siłownię, basen do klubu fitness czy umówienie się ze znajomymi na jogging lub rower, to zarówno doskonała okazja na spotkanie towarzyskie, jak i możliwość odbycia zaplanowanej jednostki treningowej. Jednak ze względu na natłok codziennych obowiązków, wygospodarowanie w tygodniu kilku godzin na ćwiczenia może okazać się niemożliwe do wykonania. Dlatego, aby nie zaprzestać aktywności ruchowej, zdecydowanie warto ćwiczyć w domu

Dysponując odpowiednim sprzętem, znaczną część treningów można przenieść z siłowni czy klubu fitness do domu. Nie ma znaczenia czy będą to ćwiczenia siłowe, wytrzymałościowe, joga czy pilates. Mając odpowiednie narzędzia oraz możliwość rozpoczęcia ćwiczeń o każdej porze dnia, trening w domu może okazać się doskonałą alternatywą pozwalającą usystematyzować ćwiczenia.

Trening w domu – jaki sprzęt dostępny jest w Empiku?

Decydując się na trening w domu, w pierwszej kolejności należy zadbać o właściwe wyposażenie domowej siłowni. W asortymencie posiadamy szeroką gamę sprzętu oraz akcesoriów służących do wykonania skutecznego treningu siłowego, wytrzymałościowego czy relaksacyjnego. Są to między innymi ławki treningowe, atlasy, sztangi i hantle, które pozwalają rozwijać poszczególne partie mięśni poprzez wykonywanie chociażby ćwiczeń na klatkę piersiową, plecy czy brzuch, jak również wszelkiego rodzaju bieżnie, rowery treningowe, gumy do ćwiczeń czy kołyski, pozwalające pracować nad mięśniami nóg, pośladków czy tułowia.

Ponadto dostępne są u nas akcesoria do uprawiania jogi, aerobiku czy pilatesu, jak chociażby maty, rolery i paski, jak również szeroka gama sprzętu dla seniorów w postaci stepów, dysków sensorycznych czy rollerów do masażu.

Jeśli wydaje ci się, że trening w domu jest dla ciebie idealnym rozwiązaniem, zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu. Wśród bogatej oferty z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

więcej

Ćwiczenia w domu – najczęściej zadawane pytania