Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena Empik Premium
Dostępne środki
Wysyłka
  • więcej
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Cena
Ocena
Liczba sztuk w opakowaniu
  • więcej
Kolor

Długopisy do szkoły

Długopisy to jedne z najbardziej popularnych przyrządów do pisania. Nie dziwi więc fakt, że ilość dostępnych na rynku modeli jest tak mnoga. Można kupić je zarówno za kilka złotych, jak i za kilkaset, jeśli zdecyduje się na markę premium. W naszej ofercie znaleźć można m.in. długopis BIC, Pentel, Stabilo czy Waterman.

Długopisy atramentowe

Długopisy atramentowe dostępne są w wielu kolorach, jednak niebieski i czarny są zdecydowanie najpopularniejszymi wariantami. Oprócz nich często wybierane są także modele z zielonym lub czerwonym tuszem, które są częstym elementem nauczycielskiego przybornika.

Długopisy atramentowe oprócz koloru wkładu różnią się przede wszystkim wyglądem zewnętrznym. Można wybierać spośród wariantów klasycznych i prostych, często przezroczystych, po barwne opcje z nietuzinkowymi wzorami, czy dodatkowymi zdobieniami, np. na skuwce.

Dostępne są także długopisy z wymiennymi wkładami. Dzięki temu można nieco zaoszczędzić na częstym kupowaniu nowych modeli oraz zmniejszyć zużycie plastiku – pod tym względem szczególnie warto wybierać warianty metalowe.

Droższe długopisy renomowanych marek, jak Parker czy Pelikan również posiadają wymienne wkłady, przez co mogą służyć przez długie lata. Dobrze też sprawdzą się, jako elegancki prezent. Z uwagi na ten fakt producenci często wychodzą naprzeciw klientom, dlatego często są one pakowane w elegancki zestaw prezentowy.

Długopisy zmazywalne

Ten rodzaj długopisów najczęściej wybierany jest przez uczniów, szczególnie tych, którzy dopiero uczą się pisać. Dzięki możliwości starcia tuszu można z łatwością korygować ewentualne błędy i zachować „porządek” na kartkach zeszytu. Długopis zmazywalny również praktyczne rozwiązanie dla osób lubiących rozwiązywać krzyżówki, czy sudoku.

Długopisy żelowe

W przypadku długopisów żelowych wybór kolorów jest znacznie większy, dlatego też najczęściej są sprzedawane w zestawach kolorystycznych. Nierzadko występują również w wersji z brokatem. Osobom, które chcą rozwijać swoje artystyczne pasje pomocny będzie również wybór cienkopisów. Do tego w przypadku ulubionego gadżetu warto pamiętać o dodatkowych wkładach do długopisu

Sprawdź nasze długopisy - sprawdzą się one zarówno w szkole, pracy czy jako wyjątkowy prezent!

więcej

Długopisy – najczęściej zadawane pytania