Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Marka
  • więcej
Materiał
  • więcej
Kolor
Ocena
Cena (od-do)

Piórniki szkolne

Przy wyborze piórnika warto wybrać taki model, który jest lekki, pojemny i spodoba się dzieciom, młodzieży, a także dorosłym. Piórnik powinien być starannie wykonany i jednocześnie wytrzymały. W naszym asortymencie znajdują się piórniki wielu znanych marek, m.in. Derform, Starpak, Herlitz, Patio, Incood czy Coolpack.

Rodzaje piórników

Najpopularniejsze są piórniki z przegródkami, które mogą być jedno-, dwu- lub trzykomorowe. Zaletą takich piórników jest to, że pozwalają utrzymać porządek dzięki specjalnie wydzielonym miejscom, które dobrze chronią przechowywane przybory przed złamaniem i innymi uszkodzeniami. Inne piórniki to modele typu saszetka lub tuba, które pozwalają przechowywać nie tylko artykuły szkolne, a np. kosmetyki.

Piórniki mogą być wykonane ze skóry lub różnego typu materiałów syntetycznych – lekkich, wytrzymałych i przyjemnych w dotyku. Niektóre modele mają dodatkowe usztywnienie. Piórnik może być zapinany na zatrzask lub na zamek błyskawiczny. W naszej ofercie można znaleźć piórniki metalowe, np. marki Net, a także wysokiej klasy skórzane etui na przybory piśmiennicze, np. marki Pelikan.

Piórniki z wyposażeniem i bez wyposażenia

Piórniki z wyposażeniem zawierają zestaw najważniejszych przyborów szkolnych, tj. długopisy, ołówki, linijki, kredki itp. Są wykonane z trwałych materiałów, które będą służyć przez długi czas. Najczęściej tego rodzaju piórniki składają się z podwójnych lub potrójnych komór, które pomieszczą wszystkie niezbędne przybory. Niektóre modele mają nawet dodatkowe kieszonki na plan lekcji czy notatki.

Piórniki dla dzieci

Zaprojektowanie z myślą o dzieciach, okładki piórników są ozdobione nie tylko postaciami z bajek (np. Krainy Lodu, Myszka Minnie), czy filmów (m.in. Spiderman, Angry Bird, czy Avengers). W naszej ofercie znajdują się też piórniki z uniwersalnymi wzorami, kolorami i motywami. Każdy z nich został starannie wykonany z dbałością o każdy szczegół.

Piórnik typu saszetka, tuba, z wyposażeniem lub bez – szeroki asortyment pozwala na wybór najodpowiedniejszego piórnika, dostosowanego do upodobań i przede wszystkim potrzeb.

więcej

TOP - najcześciej kupowane piórniki

zobacz wszytskie
TOP
Piórnik typu etui, czarny
TOP
Piórnik saszetka granatowy
9 Piórnik saszetka granatowy incood
4.6/5
11,37 zł
10,80 zł
TOP
Zipit piórnik Lenny zieleń
TOP
Piórnik Fringe, różowy
30 Piórnik Fringe, różowy Starpak
4.0/5
20,99 zł
19,94 zł

Podobne do ostatnio oglądanego