Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Cena Empik Premium
Dostępne środki
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Kolor wkładu/tuszu
  • więcej
Liczba sztuk w opakowaniu
  • więcej
Kolor

Pióra wieczne

Pióro wieczne może stanowić stylowy i elegancki dodatek, który podkreśli charakter użytkownika. Asortyment piór wiecznych jest bardzo rozbudowany i pozwala na wybór uwzględniając zarówno czynniki wizualne, np. kolor, błyszcząca lub matowa obudowa, jak i funkcjonalne do których można zaliczyć rozmiar stalówki. Pióra sprzedawane są jako pojedyncze akcesorium lub w zestawie z zapasem tuszu czy wymiennymi stalówkami, a nawet prezentowym opakowaniem. 

Pióra wieczne - rodzaje

Pióra wieczne możemy podzielić ze względu na ich system napełniania. Najpopularniejsze obecnie są pióra na naboje, które często określane są jako najwygodniejsze, ze względu na łatwość wymiany nabojów i ich powszechną dostępność. Znalazły zastosowanie m.in. w piórach wiecznych Watterman. Drugim rodzajem jest stacjonarny system napełniania, fabrycznie wbudowany najczęściej w korpusie pióra. To rozwiązanie pozwala używać do pisania dowolnego koloru atramentu, którego wybór jest znacznie szerszy niż w przypadku piór na naboje. Systemy tego typu znajdziemy w piórach wiecznych Pelikan. Ostatni system napełniania stanowi wyjmowany konwerter. Częstym rozwiązaniem, które zastosowano m. in. w piórach wiecznych Parker czy Waterman, jest możliwość zamiennego napełnienia ich za pomocą nabojów. 

Pióro wieczne dla dzieci i dorosłych

Wybierając wieczne pióro warto mieć na uwadze kto będzie z niego korzystał. W asortymencie posiadamy pióra wieczne dla dzieci i młodzieży, które charakteryzują się odpowiednią dla dziecięcej dłoni wielkością, rozmiarem stalówki oraz często kolorowym designem. Dostępne są także wieczne pióra dla leworęcznych. Pióra wieczne na naboje stanowią dobre rozwiązanie dla osób, które nie miały wcześniej styczności z podobnym akcesorium do pisania. 

Pióro wieczne - marki

Posiadamy pióra wieczne takich producentów jak Parker, Pelikan, Wateman, Sheaffer Faber-Castell, Cross i Lamy. Produkty tych marek cechuje dbałość o detale i wykorzystanie wysokiej jakości materiałów. W ramach każdej z firm dostępne są różnorodne modele jak np. w asortymencie piór wiecznych Sheaffer

Wieczne pióro może podkreślić charakter pisma i nadać notatkom czy podpisowi charakteru. Przejrzyj naszą ofertę i spraw elegancki prezent sobie lub komuś bliskiemu.  

 

więcej