Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Kolor
Motyw
  • więcej
Pojemność w litrach
Materiał
Szerokość produktu (cm)
Wysokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)

Tornistry

Tornister szkolny to niezbędny element wyposażenia, który powinien posiadać każdy uczeń. Produkty dostępne w naszym asortymencie są wygodne i trwałe, a także dostępne w wielu wariantach kolorystycznych. W naszym asortymencie znaleźć można tornistry popularnych marek, takich jak np. Coolpack, Fjallraven, Herlitz, St.Majewski oraz St.Right.

Najlepsze tornistry - charakterystyka

Tornistry dostępne w naszym sklepie mają wytrzymałe zamki błyskawiczne oraz mocne zatrzaskowe zapięcia. Wyróżnia je także tkanina odporna na zużycie. Ponadto tornister usztywniany posiada wygodny, wytrzymały i skompresowany korpus. Gwarantuje to, że przenoszone rzeczy nie będą się niszczyły w czasie transportu.

Wiele modeli posiada także plecy uszytwnione i wypełnione pianką i pokryte oddychającym materiałem, co zwiększa komfort użytkowania. 

Tornistry ergonomiczne dostępne w naszym asortymencie są pakowane i wygodne. Niektóre modele tornistrów zawierają przegródki zaprojektowane specjalnie do przechowywania podręczników, ołówków, zeszytów, notatników lub innych materiałów szkolnych.Inne wyposażone są w paski, które równomiernie rozkładają ciężar na ramiona, dzięki czemu dziecko może z łatwością nosić tornister bez nadwyrężania mięśni i kręgosłupa. Występują one w różnych wzorach i stylach, dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego dziecka.

Najpopularniejsze marki tornistrów

Dobrym wyborem dla pierwszkolasisty będzie tornister Herlitz. Produkty tej marki dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Ich zaletą jest to, że są wyjątkowo lekkie, dzięki czemu mały uczeń nie będzie musiał nosić dodatkowych kilogramów na plecach.

W naszym asortymencie znajdują się także tornistry Starpack, które w większości zapinane są na wytrzymały zamek błyskawiczny. Zapewnia to bezpieczne przenoszenie przyborów szkolnych.

Tornistry BackUp z kolei posiadają dno wykonane z wodoodpornego tworzywa zabezpieczającego przed zabrudzeniem, zamakaniem. Wewnątrz produktu znajduje się etykieta na dane adresowe, a ze wszystkich czterech stron tornistra znajdują się taśmy odblaskowe, które zapewniają widoczność w nocy.

Tornister dla pierwszoklasisty

Wkraczanie w wiek szkolny jest dla dziecka wielkim wydarzeniem. Warto więc zadbać o jego komfort i wyposażyć ucznia w wygodny i ładny tornister do 1 klasy. W naszym asortymencie odnaleźć można tornister dla pierwszoklasisty w różnych kolorach i wzorach. Znaleźć tu można zarówno tornister dla dziewczynki jak i tornister dla chłopca

Popularne wzory tornistrów dla dzieci

Tornister Jurassic World (zob. plecaki dla przedszkolaka z dinozaurem) z pewnością spodoba się fanom prehistorycznych gadów. Motywy dinozaurów i odbić ich łap są bardzo popularnym wyborem zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek.

Małemu gamerowi przypadnie do gustu plecak z motywami z ulubionych gier np. Minecraft (zob. tornister Minecraft) czy też tornister Roblox.

Do innych popularnych wzorów tornistrów można zaliczyć motywy kwiatowe, zwierzęce, kosmiczne oraz bajkowe.

Zobacz nasz pełny asortyment tornistrów dla dzieci i młodzieży i wybierz produkt, który umili powrót do szkoły.

więcej

Tornistry – najczęściej zadawane pytania