Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Format
  • więcej
Język
Kolor

Kalendarze szkolne 2023/2024

Kalendarze szkolne są niezwykle przydatnym narzędziem dla uczniów, rodziców i nauczycieli. Pomagają one zorganizować czas, śledzić terminy i planować codzienne obowiązki. W naszym asortymencie dostępnych jest wiele różnych kalendarzy szkolnych na rok 2023/204 zarówno takich dla uczniów, jak i kalendarze dla nauczyciela.

Rodzaje kalendarzy szkolnych

Kalendarz roku szkolnego 2023/24 może być przeznaczony dla nauczyciela, studenta lub dla ucznia. Kalendarze nauczycielskie są specjalnie zaprojektowane dla nauczycieli, aby pomagać w planowaniu lekcji, ocenianiu i śledzeniu terminów. Zawierają miejsce na wpisanie informacji o klasach, zadaniami domowymi, terminami testów i innymi istotnymi notatkami dla nauczycieli. Z kolei te przeznaczone dla uczniów uwzględniają ważne dla nich daty i wydarzenia związane z rokiem szkolnym. Pomagają one uczniom śledzić terminy projektów, testów i innych istotnych wydarzeń. Kalendarze akademickie są z kolei specjalnie zaprojektowane dla studentów, uwzględniając ważne daty i wydarzenia związane z rokiem akademickim. Obejmują one początek i koniec semestru, ferie zimowe i wiosenne, egzaminy oraz przerwy świąteczne. 

Popularne wzory kalendarzy do szkoły 2023/24

Kalendarz książkowy Muminki cieszy się dużą popularnością wśród fanów tych postaci. Muminki, stworzone przez fińską pisarkę Tove Jansson, są uwielbiane na całym świecie przez dzieci i dorosłych.

Równie popularny jest kalendarz szkolny Harry Potter, który motywami nawiązuje do świata magii wykreowanego przez J.K. Rowling. Większość modeli jest na spirali i zamykana elastyczną gumką. Muminki, stworzone przez fińską pisarkę Tove Jansson, są uwielbiane na całym świecie przez dzieci i dorosłych.

Kalendarz szkolny Soy Luna jest z kolei popularny wśród mniejszych dziewczynek. Inspirowany serialem Disney Channel "Soy Luna", pomoże zapamiętać daty sprawdzianów, kartkówek, oddania wypracowań, daty urodzin przyjaciół, itp.

Sprawdź dostępne kalendarze szkolne 23/24 i wybierz taki, który pomoże najlepiej zaplanować ten rok!

więcej

Kalendarze szkolne – najczęściej zadawane pytania