Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Twoje środki
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Kolor
Materiał
  • więcej
Funkcje sprzętu sportowego
Maksymalne obciążenie
  • więcej
Regulacja w stopniach
Długość (cm)
  • więcej

Stepy

Ze stepów można korzystać nie tylko w klubach fitness, ale również podczas domowego treningu, ponieważ sprzęt ten nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Jego wytrzymała konstrukcja, w postaci prostokątnego stopnia, który służy do rytmicznego wchodzenia oraz schodzenia, może stać się narzędziem do codziennych ćwiczeń. Step do ćwiczeń pozwala zbudować lepszą kondycję oraz zgubić nadmiar zbędnych kilogramów. Służy on przede wszystkim do ćwiczeń aerobowych, które pomagają w wyrzeźbieniu mięśni łydek, ud oraz pośladków.

Stepy do fitnessu powinny charakteryzować się solidnością oraz lekkością, aby nie sprawiały problemów podczas użytkowania, czy transportowania. Wytwarzane są z materiałów wysokiej jakości, które są odporne na upadki oraz zarysowania. Na spodzie znajdują się gumowe nakładki, zapobiegające przesuwaniu się sprzętu na śliskiej powierzchni. Dzięki dwu- lub trzypozycyjnej funkcji regulowania wysokości bez problemu można dostosować step do swojego wieku, wzrostu oraz indywidualnych potrzeb.

Ćwicz tak, jak lubisz

W naszej ofercie można znaleźć różne modele stepów. Stepy klasyczne zazwyczaj nie posiadają dodatkowych funkcji. Ciekawą alternatywą mogą okazać się więc stepy skrętne, które są zbudowane w zupełnie inny sposób. Ćwiczenie na tego typu urządzeniach przypomina jazdę na łyżwach. Takie sprzęty angażują więcej partii mięśni, zatem ćwiczenia stają się efektywniejsze. Posiadają one również dodatkowe wyposażenie, jak kolumna umożliwiające oparcie się w trakcie treningu lub linka, dzięki której można wykonać więcej ćwiczeń.

Aerobik po raz pierwszy pojawił się w latach 90. Wchodzenie na step w rytm muzyki przy jednoczesnym wykonywaniu różnych akrobacji, szybko zyskało popularność na całym świecie. Stepy do ćwiczeń są obecnie wsparciem dla tych, którzy pragną zadbać o swoje zdrowie i szczupłą sylwetkę.

Sprawdź ofertę stepów do ćwiczeń i uczyń ze swojego domu prawdziwą siłownię.

więcej