Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Język
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Książki i podręczniki do matematyki. Klasa 2 liceum i technikum

Podręczniki do matematyki dla drugiej klasy liceum i technikum obejmują podstawowy lub rozszerzony program tego przedmiotu. W naszym sklepie można kupić książki do matematyki wydawnictw: Nowa Era, Oficyny Wydawniczej Krzysztofa Pazdro, Operon, Podkowa i innych.

Podręczniki do matematyki klasa 2 liceum i technikum – zakres podstawowy i rozszerzony

Matematyka należy do obowiązkowych przedmiotów maturalnych, przynajmniej w zakresie podstawowym. Dla uczniów 2 klasy szkoły średniej polecamy podręczniki, zbiory zadań, zeszyty ćwiczeń i karty pracy ucznia z matematyki, zgodne z obowiązującym programem szkolnym: „Matematyka 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum” zakres podstawowy lub rozszerzony, „Matematyka z plusem. Podręcznik do liceum i technikum dla klasy 2”, „Matematyka. Prosto do matury. Podręcznik. Klasa 2. Liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony”, „Matematyka. Poznać, zrozumieć 2. Podręcznik” Zakres podstawowy lub rozszerzony, liceum i technikum, „Ciekawi świata 2. Matematyka”.

Ćwiczenia i zbiory zadań z matematyki 2 klasa liceum i technikum

Uzupełnieniem podręczników w nauce są zeszyty ćwiczeń i zbiory zadań z matematyki. Polecamy zbiory zadań z serii „Matematyka 2”, „Matematyka z plusem”, „Matematyka. Poznać, zrozumieć”, „Ciekawi świata” lub „Odkrywamy na nowo”. Pracę na lekcjach mogą ułatwić też karty pracy ucznia i arkusze maturalne z matematyki, np. te autorstwa Elżbiety i Marcina Kurczab, Elżbiety Świdy, Wojciecha Babiańskiego, Doroty Ponczek czy Małgorzaty Dobrowolskiej.

Obowiązujące książki do matematyki 2 klasa liceum i technikum

Wszystkie dostępne na rynku podręczniki do matematyki do 2 klasy szkoły średniej są zgodne z obowiązującym programem szkolnym, jednak decyzja o wyborze konkretnej książki zależy od nauczyciela. Przed zakupem należy więc sprawdzić, jaki podręcznik do matematyki obowiązuje w danej szkole. Nowe książki i ćwiczenia do matematyki w najlepszych cenach warto kupić z wyprzedzeniem, aby uniknąć pośpiechu związanego z początkiem roku szkolnego.

Czy już wiesz, jakiego podręcznika do matematyki potrzebujesz do klasy 2 liceum? Jeśli tak, nie czekaj, tylko zamów go już dziś i ze spokojem czekaj na powrót do szkoły!

więcej

Przygotuj się na nowy rok szkolny!

Przeczytaj więcej!