Back to school

Wszystko w temacie powrotu do szkoły

Spakuj się do szkoły - plecaki

Więcej

Wyprawka szkolna

Więcej

Podręczniki i lektury szkolne

Więcej

Unikatowe kolekcje

Przygotuj pokój ucznia

Więcej

Wybrane specjalnie dla...

Strefa elektroniki dla ucznia

Więcej

Droga do szkoły

Kosmetyki i pielęgnacja młodej skóry

Ebooki dla młodzieży

Więcej

Zobacz też

Polecane artykuły

Więcej

Back to School - wyprawka szkolna

Powrót do szkoły po tygodniach wakacji i letniego rozluźnienia nigdy nie jest prosty, niezależnie od tego, czy dziecko idzie do pierwszej klasy szkoły podstawowej, czy kontynuuje naukę na kolejnych szczeblach edukacji. Zamiast pływać w basenie czy w morzu, wylegiwać się na plaży czy bawić się ze znajomymi od rana do nocy, musi zasiąść w szkolnych ławach. Umil powrót do placówki edukacyjnej swojemu dziecku i wraz z nim skompletuj wyprawkę szkolną. Co powinno się w niej znaleźć?

Back to School 2022/2023

Dzięki akcji Back to School powrót do szkoły może być znacznie przyjemniejszy dla każdego ucznia. Mamy wszystko, czego potrzebuje dziecko, począwszy od mebli i innych akcesoriów służących do aranżacji pokoju ucznia i pokoju młodzieżowego, aż po zeszyty, książki, pomoce naukowe i artykuły szkolne innego rodzaju. Podzieliliśmy nasze produkty z serii BTS na kilka kategorii, dzięki czemu z łatwością wyszukasz rzeczy, które będą niezbędne do skompletowania przez Ciebie wyprawki dla ucznia do szkoły podstawowej czy średniej.

Co jest potrzebne do szkoły?

Co kupić uczniowi, by po wakacjach, w pełni przygotowany, mógł rozpocząć edukację w szkole? Zastanawiasz się, co powinno znaleźć się w wyprawce Twojego dziecka? Wiele szkół przygotowuje wykaz rzeczy, w które ma obowiązek zaopatrzyć się uczeń. Na pewno każdemu potrzebne będzie potrzeby plecak do szkoły. Tutaj pojawia się pierwszy dylemat rodzica – wybrać plecak, tornister, a może torbę, w której uczeń będzie nosił książki, zeszyty i piórnik z przyborami szkolnymi? Dla najmłodszych uczniów, w klasach 1–3, zalecamy tornistry, które są ergonomiczne i mają idealnie wyprofilowane plecy, by nosić je nie tylko wygodnie, ale i bezpiecznie. Dziecko nie będzie dzięki nim nierównomiernie obciążać jednego z ramion, co mogłoby grozić nawet skrzywieniem kręgosłupa. Tornister ma sztywne ścianki i klapę, dlatego nic nie powinno się pognieść w jego wnętrzu.

Dla starszych pociech i dla młodzieży proponujemy kolorowe plecaki, w najmodniejszych w danym sezonie BTS wzorach. Zarówno do tornistra, jak i do plecaka dobierz pasujący worek‑plecak oraz torbę sportową. Worki posłużą dziecku do noszenia obuwia na zmianę lub stroju na gimnastykę. Mamy też plecaki sportowe – przydadzą się one aktywnym uczniom, którzy trenują różne dyscypliny.

Do szkoły kup dziecku wszystkie potrzebne zeszyty przedmiotowe, jak i artykuły szkolno-biurowe: długopisy, kredki, flamastry, farby, pędzle i inne rzeczy. Wybierz piórnik, który będzie potrzebny do posegregowania tych produktów.

Na zajęcia plastyczne przydadzą się bloki, szkicowniki, kleje, kolorowe papiery, bibuła, modelina i plastelina i inne materiały do modelowania, jak i komplety tego rodzaju produktów szkolnych. Do tego Twoje dziecko może potrzebować niektórych książek, pomimo że część z nich otrzymasz od Ministerstwa Edukacji. W ofercie BTS znajdziesz podręczniki szkolne i pomoce naukowe, które podzieliliśmy według kategorii:

  • przedszkole,
  • szkoła podstawowa,
  • liceum i technikum,
  • przedmioty zawodowe.

U nas kupisz dla swojego dziecka wszystko do wyprawki na rozpoczęcie nauki, a w trakcie roku szkolnego będziesz mógł uzupełniać powstałe braki, kupując także odpowiednie szkolne przybory, takie jak np. cyrkle, linijki i kalkulatory.

Co jest potrzebne do pokoju ucznia?

Niezależnie od tego, w jakiej stylistyce aranżacyjnej gustuje Twoja pociecha, urządź wraz z nią pokój i kącik do nauki z wykorzystaniem produktów, dostępnych w ramach kampanii Back to School. Co znajdziesz u nas? Wszystko, co pragnie mieć uczeń w swoim pokoju, a w tym m.in. szeroki wybór mebli, jak i krzeseł, także tych obrotowych. Oferujemy również organizery na biurko, lampki i wszelkie gadżety, jakie w przestrzeni tej mogą okazać się przydatne.

więcej