tęcza

Na skróty

Podręczniki i lektury szkolne

Podręczniki szkolne
Lektury i pomoce szkolne
Przedszkole

Najczęściej kupowane plecaki

Plecaki szkolne Plecak szkolny dla chłopca i dziewczynki JanSport JanSport
4.6/5
79,99 zł
Promocja
82,99 zł  najniższa cena 129,99 zł  cena regularna
Plecaki szkolne Plecak szkolny dla chłopca zielony Astra Minecraft trzykomorowy Astra
4.8/5
159,90 zł
Promocja
189,90 zł  najniższa cena 189,90 zł  cena regularna
Plecaki szkolne Plecak szkolny dla dziewczynki Incood trzykomorowy incood
5/5
129,99 zł
Promocja
94,99 zł  najniższa cena 149,99 zł  cena regularna
Plecaki szkolne Plecak szkolny dla chłopca i dziewczynki czarny CoolPack dwukomorowy CoolPack
4.8/5
189,00 zł
Promocja
157,00 zł  najniższa cena 199,00 zł  cena regularna

Plecaki i tornistry

Plecaki szkolne
Tornistry
Plecaki sportowe

Topowe marki

Szczególnie polecamy

Skompletuj wyprawkę

Wyprawka szkolna

tęcza

Artykuły szkolne i papiernicze w dobrych cenach

Gotowe zestawy wyprawkowe

Unikatowe kolekcje

Oxford - poznaj wszystkie zwierzaki Kids!

Na W-F

Pokój ucznia

Pokój, o jakim marzą...

Rozpocznij rok szkolny z ebookami

Strefa elektroniki

graficzny plecak

Smartfony, Smartwatche, akcesoria i foto

Smartfony i akcesoria Smartfon Samsung Galaxy A34 5G, 6/128 GB, czarny Samsung
5/5
1499,00 zł
Promocja
1399,00 zł  najniższa cena 1899,00 zł  cena regularna
Smartfony i akcesoria Smartfon Samsung Galaxy A14 LTE, 4/64 GB, czarny Samsung
5/5
749,00 zł
Promocja
749,00 zł  najniższa cena 849,00 zł  cena regularna
Smartfony i akcesoria Smartfon Samsung Galaxy S22 5G, 8/128 GB, zielony Samsung
5/5
2679,00 zł
Promocja
2699,00 zł  najniższa cena 3999,00 zł  cena regularna
Smartfony i akcesoria Smartfon Samsung Galaxy S23 5G, 8/256 GB, czarny Samsung
5/5
3763,00 zł
Promocja
3818,00 zł  najniższa cena 4328,00 zł  cena regularna
Smartfony i akcesoria Smartfon Samsung Galaxy A34 5G, 6/128 GB, fioletowy Samsung
5/5
1499,00 zł
Promocja
1399,00 zł  najniższa cena 1899,00 zł  cena regularna
Smartfony i akcesoria Smartfon Motorola moto e22, 4/64, Astro Black Motorola
5/5
449,00 zł
Promocja
419,00 zł  najniższa cena 499,00 zł  cena regularna
Smartfony i akcesoria Smartfon Samsung Galaxy A34 5G, 6/128 GB, zielony Samsung
5/5
1389,00 zł
Promocja
1399,00 zł  najniższa cena 1899,00 zł  cena regularna

eKarty prezentowe

Instrumenty muzyczne

Droga do szkoły
Kosmetyki dla młodzieży
Zabawki i gry

Porady

Back to School 2023

Powrót do szkoły po tygodniach wakacji i letniego rozluźnienia nigdy nie jest prosty, niezależnie od tego, czy dziecko idzie do pierwszej klasy szkoły podstawowej, czy kontynuuje naukę na kolejnych szczeblach edukacji. Zamiast pływać w basenie czy w morzu, wylegiwać się na plaży czy bawić się ze znajomymi od rana do nocy, musi zasiąść w szkolnych ławach. Warto więc umilić powrót do placówki edukacyjnej swojemu dziecku i wraz z nim skompletować wyprawkę szkolną. Co powinno się w niej znaleźć?

Back to School 2023/2024

Dzięki akcji Back to School powrót do szkoły może być znacznie przyjemniejszy dla każdego ucznia. Mamy wszystko do szkoły, czego potrzebują dzieci i nastolatki, począwszy od mebli i innych akcesoriów służących do aranżacji pokoju ucznia i pokoju młodzieżowego, aż po zeszyty, książki, pomoce naukowe, i artykuły szkolne innego rodzaju. Podzieliliśmy nasze produkty z serii BTS na kilka kategorii, dzięki czemu z łatwością wyszukasz rzeczy, które będą niezbędne do skompletowania wyprawki dla ucznia do szkoły podstawowej czy średniej.

Zakupy do szkoły

Co kupić uczniowi, by po wakacjach, w pełni przygotowany, mógł rozpocząć edukację w szkole? Co powinno znaleźć się w jego wyprawce? Wiele szkół przygotowuje wykaz rzeczy, w które ma obowiązek zaopatrzyć się uczeń. Na pewno każdemu potrzebne będzie potrzeby plecak do szkoły. Tutaj pojawia się pierwszy dylemat rodzica – wybrać plecak, tornister, a może torbę, w której uczeń będzie nosił książki, zeszyty i piórnik z przyborami szkolnymi? Dla najmłodszych uczniów, w klasach 1–3, zalecane są tornistry, które są ergonomiczne i mają idealnie wyprofilowane plecy, by nosić je nie tylko wygodnie, ale i bezpiecznie. Dziecko nie będzie dzięki nim nierównomiernie obciążać jednego z ramion, co mogłoby grozić nawet skrzywieniem kręgosłupa. Tornister ma sztywne ścianki i klapę, dlatego nic nie powinno się pognieść w jego wnętrzu.

Dla starszych pociech i dla młodzieży dobrym wyborem będą kolorowe plecaki, w najmodniejszych w danym sezonie BTS wzorach. Zarówno do tornistra, jak i do plecaka można dobrać pasujący worek szkolny oraz torbę sportową. Worki posłużą dziecku do noszenia obuwia na zmianę lub stroju na wf. Mamy też plecaki sportowe – przydadzą się one aktywnym uczniom, którzy trenują różne dyscypliny.

Przed rozpoczęciem nauki warto wyposażyć dziecko we wszystkie potrzebne rzeczy do szkoły m.in. zeszyty przedmiotowe, jak i artykuły szkolno-biurowe: długopisy, kredki, flamastry, farby, pędzle i inne rzeczy. Wybierz piórnik, który będzie potrzebny do posegregowania tych produktów.

Na zajęcia plastyczne przydadzą się bloki, szkicowniki, kleje, kolorowe papiery, bibuła, modelina i plastelina i inne materiały do modelowania, jak i komplety tego rodzaju produktów szkolnych. Do tego dziecko może potrzebować niektórych książek, pomimo że część z nich otrzymasz od Ministerstwa Edukacji. W ofercie BTS znajdują się także podręczniki szkolne i pomoce naukowe, które zostały podzielone według kategorii:

  • przedszkole,
  • szkoła podstawowa,
  • liceum i technikum,
  • przedmioty zawodowe.

W naszym asortymencie dostępne jest  dla dziecka wszystko do wyprawki na rozpoczęcie nauki oraz na zakupy do szkoły podczas trwania roku.

Wyprawka szkolna - dla pierwszoklasisty, dla małego ucznia i dla nastolatka

W zależności od tego na jakim etapie edukacji jest dziecko, jego wyprawka szkolna może się nieco różnić. Wyprawka dla pierwszoklasisty powinna zawierać wszystkie niezbędne do nauki pisania i czytania pomoce szkolne. Warto zastanowić się nad wyborem tornistra szkolnego w zestawie z piórnikiem i workiem szkolnym, tak aby kompletowanie przyborów było łatwiejsze. Rodzice powinni zwracać uwagę zarówno na atrakcyjność akcesoriów szkolnych, aby podobały się one dziecku, ale przede wszystkim na wygodę i bezpieczeństwo.

Wyprawka dla ucznia będzie prostsza do skompletowania wybierając gotowe już zestawy, w których znajdzie się wszystko czego dziecko potrzebuje. Piórniki z wyposażeniem mają w zestawie zarówno kredki, ołówki szkolne, długopisy, jak i inne potrzebne narzędzia do pisania. 

Z kolei rzeczy do szkoły dla nastolatków różnią się od podstawowych przyborów dla młodszych dzieci. Młodzież często sama kompletuje potrzebne przybory, dlatego w tym wypadku sprawdzi się piórnik bez wyposażenia. Innymi przydatnymi akcesoriami mogą być laptopy do szkoły czy tablety do nauki.

Aranżacja pokoju ucznia

Niezależnie od tego, w jakiej stylistyce aranżacyjnej gustuje dziecko, w naszym asortymencie znajdują się wszystkie potrzebne meble i akcesoria do wspólnego urządzania spokojnego miejsca do nauki. Do wyboru są różnego rodzaju meble, jak i krzesła, także te obrotowe oraz organizery na biurko, lampki i wszelkie gadżety, jakie w przestrzeni tej mogą okazać się przydatne.

Wspólnie ze swoim dzieckiem przygotujcie wymarzoną wyprawkę oraz miejsce do nauki zanim rozpocznie się nowy rok szkolny. Dzięki temu początki nauki nie będą takie trudne.

więcej

Back To School – najczęściej zadawane pytania

tęcza