Back to School

Podręczniki i lektury szkolne

Poznaj nasze unikatowe kolekcje

Spakuj się do szkoły

Przygotuj się na pierwszy dzwonek

Lektury zawsze pod ręką w Twoim telefonie! Już od 39,99 zł mies.

zobacz więcej

Darmowe dostawy, zniżki i więcej korzyści w programie

SPRAWDŹ

Wybraliśmy dla Was

Polecane artykuły

Wszystkie artykuły

Back to School - wyprawka szkolna

Powrót do szkoły po tygodniach wakacji i letniego rozluźnienia nigdy nie jest prosty, niezależnie od tego, czy dziecko idzie do pierwszej klasy szkoły podstawowej, czy kontynuuje naukę na kolejnych szczeblach edukacji. Zamiast pływać w basenie czy w morzu, wylegiwać się na plaży czy bawić się ze znajomymi od rana do nocy, musi zasiąść w szkolnych ławach. Umil powrót do placówki edukacyjnej swojemu dziecku i wraz z nim skompletuj wyprawkę szkolną. Co powinno się w niej znaleźć?

Back to School 2021/2022

Dzięki akcji Back to School powrót do szkoły może być znacznie przyjemniejszy dla każdego ucznia. Mamy wszystko, czego potrzebuje Twoje dziecko, począwszy od mebli i innych akcesoriów służących do aranżacji pokoju ucznia i pokoju młodzieżowego, aż po zeszyty, książki, pomoce naukowe i artykuły szkolne innego rodzaju. Podzieliliśmy nasze produkty z serii BTS na kilka kategorii, dzięki czemu z łatwością wyszukasz rzeczy, które będą niezbędne do skompletowania przez Ciebie wyprawki dla ucznia do szkoły podstawowej czy średniej.

Co jest potrzebne do szkoły?

Co kupić uczniowi, by po wakacjach, w pełni przygotowany, mógł rozpocząć edukację w szkole? Zastanawiasz się, co powinno znaleźć się w wyprawce Twojego dziecka? Wiele szkół przygotowuje wykaz rzeczy, w które ma obowiązek zaopatrzyć się uczeń. Na pewno każdemu potrzebne będzie potrzeby plecak do szkoły. Tutaj pojawia się pierwszy dylemat rodzica – wybrać plecak, tornister, a może torbę, w której uczeń będzie nosił książki, zeszyty i piórnik z przyborami szkolnymi? Dla najmłodszych uczniów, w klasach 1–3, zalecamy tornistry, które są ergonomiczne i mają idealnie wyprofilowane plecy, by nosić je nie tylko wygodnie, ale i bezpiecznie. Dziecko nie będzie dzięki nim nierównomiernie obciążać jednego z ramion, co mogłoby grozić nawet skrzywieniem kręgosłupa. Tornister ma sztywne ścianki i klapę, dlatego nic nie powinno się pognieść w jego wnętrzu.

Dla starszych pociech i dla młodzieży proponujemy kolorowe plecaki, w najmodniejszych w danym sezonie BTS wzorach. Możesz wybrać np. kilkukomorowy plecak, zgodnie z życzeniem swojego dziecka. Zarówno do tornistra, jak i do plecaka dobierz pasujący worek‑plecak oraz torbę sportową. Worki posłużą dziecku do noszenia obuwia na zmianę lub stroju na gimnastykę. Mamy też plecaki sportowe – przydadzą się one aktywnym uczniom, którzy trenują różne dyscypliny.

Do szkoły kup dziecku wszystkie potrzebne zeszyty przedmiotowe, jak i artykuły szkolno-biurowe: długopisy, kredki, flamastry, farby, pędzle i inne rzeczy. Wybierz piórnik, który będzie potrzebny do posegregowania tych produktów.

Na zajęcia plastyczne przydadzą się bloki, szkicowniki, kleje, kolorowe papiery, bibuła, modelina i plastelina i inne materiały do modelowania, jak i komplety tego rodzaju produktów szkolnych. Do tego Twoje dziecko może potrzebować niektórych książek, pomimo że część z nich otrzymasz od Ministerstwa Edukacji. W ofercie BTS znajdziesz podręczniki szkolne i pomoce naukowe, które podzieliliśmy według kategorii:

  • przedszkole,
  • szkoła podstawowa,
  • liceum i technikum,
  • przedmioty zawodowe.

U nas kupisz dla swojego dziecka wszystko do wyprawki na rozpoczęcie nauki, a w trakcie roku szkolnego będziesz mógł uzupełniać powstałe braki, kupując także odpowiednie szkolne przybory, takie jak np. cyrkle, linijki i kalkulatory.

Co jest potrzebne do pokoju ucznia?

Niezależnie od tego, w jakiej stylistyce aranżacyjnej gustuje Twoja pociecha, urządź wraz z nią pokój i kącik do nauki z wykorzystaniem produktów, dostępnych w ramach kampanii Back to School. Co znajdziesz u nas? Wszystko, co pragnie mieć uczeń w swoim pokoju, a w tym m.in. szeroki wybór mebli, jak i krzeseł, także tych obrotowych. Oferujemy również organizery na biurko, lampki i wszelkie gadżety, jakie w przestrzeni tej mogą okazać się przydatne.

więcej
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.