Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępność
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Płeć

Skakanki

Ćwiczenia z wykorzystaniem skakanki należą do jednych z najskuteczniejszych form aktywności fizycznej. Skakanka, to nie tylko dziecięca zabawka, ale również sprzęt sportowy. Dzięki regularnemu treningowi można osiągnąć bardzo szybkie efekty – wzmocnienie mięśni, rozwinięcie zdolności motorycznych, poprawę kondycji i lepiej ukształtowaną sylwetkę. Z wykorzystaniem tego niewielkiego narzędzia można przygotować swój organizm do dalszego wysiłku lub wykonać szybkie cardio, które usprawni pracę serca.

Jeśli dopiero rozpoczyna się swoją przygodę ze skakanką, godna uwagi może okazać się oferta skakanek nylonowych lub linowych. Do bardziej zaawansowanych ćwiczeń wykorzystywane są skakanki z obciążeniem, gdyż pomagają w zwiększeniu efektywności treningów poprzez wzmacnianie i kształtowanie mięśni górnych partii ciała. Skakanki z licznikiem przeznaczone są do kontrolowania postępów treningu na bieżąco. Wyświetlacz LED informuje o liczbie spalonych kalorii, liczbie wykonanych skoków oraz o czasie skakania.

Którą skakankę wybrąć?

Linkę w skakance regulowanej można łatwo dopasować do swojego wzrostu. Zbyt krótka wymuszałaby bardzo wysokie i niekomfortowe skoki. Skakanki łożyskowe są użyteczne podczas treningu domowego, gdyż dzięki wbudowanemu systemowi łożysk i ruchomemu łącznikowi, linka nie będzie się plątać, co ułatwi płynne wykonywanie ćwiczeń. Skakanki bokserskie są przystosowane do bardzo szybkich obrotów. Stalowa linka otoczona jest plastikową osłoną, a lekkie, ergonomiczne rączki zostały połączone metalowym, obrotowym mechanizmem.

W naszym szerokim asortymencie dostępne są skakanki sportowe, które można wykorzystywać do różnych rodzajów treningu – rekreacyjnego, koordynacyjnego, aerobowego, fitnessu, czy też pilatesu. Zostały wytworzone z takich materiałów, jak włosie, len lub żyłka, aby dopasować się do zróżnicowanych potrzeb. Skakanka to nie tylko klasyczne skoki. Skakanie na jednej nodze, do tyłu lub naprzemienne pozwala zgubić zbędne kilogramy, poprawić wytrzymałość organizmu i zbudować dobrą kondycję.

Wybierz skakankę, która najlepiej dopasuje się do twojego trybu życia.

więcej