Filtruj
Kategorie
Polecane
Dla kogo
  • więcej
Kolor
Rozmiar
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Plecaki Vans

W ofercie naszego sklepu znajdują się cieszące się dużą popularnością plecaki Vans. Ich renoma związana jest z ponadczasowym wyglądem, odważną kolorystyką oraz rozpoznawalnością samej marki. Niezależnie czy jest to plecak Vans czarny, plecak Vans szachownica czy plecak Vans w kwiatki, dzięki charakterystycznemu logo, jakie zawsze umieszczane jest na produkcie, każdy kolejny model jest charakterystyczny i nie da się go pomylić z plecakami konkurencyjnych firm.

Historia marki Vans

Historia marki Vans sięga 1966 roku, kiedy to 16 marca bracia Paul i Jim Van Doren oraz ich dwóch biznesowych partnerów Gordon Lee i Serge Delia otworzyli swój pierwszy sklep The Van Doren Rubber Company w Anaheim w Kalifornii. 

Od początku lat 70. firma zaczęła wypuszczać na rynek kolejne modele obuwia, które zyskiwały uznanie wśród społeczności skaterów i pasjonatów rowerów BMX, a wszystko to za sprawą podeszw, które dobrze trzymały się deski. 

Na przestrzeni dekad, przeżywając swoje wzloty i upadki, marka Vans zyskuje na popularności. Ich logo rozpoznawalne i promowane jest przez sportowców oraz artystów na całym świecie. Z biegiem czasu, asortyment dostępny w katalogu amerykańskiego producenta również się powiększa, oferując swoim nabywcom nie tylko obuwie, ale również odzież, akcesoria i plecaki.

Ponadczasowa stylizacja

Każdy plecak Vans charakteryzuje się rozpoznawalną, ponadczasową budową i wyglądem, który ze względu na swoją funkcjonalność od lat sprawdza się wśród kolejnych pokoleń. Niezależnie od tego, czy jest to plecak Vans damski, plecak szkolny Vans, czy plecak Vans Old Skool, każdy z nich posiada tę samą pojemność, jedną główną komorę zamykaną na zamek błyskawiczny oraz zewnętrzną kieszeń, która pomieści najpotrzebniejsze przedmioty. 

Ponadto swoją uwagę niezmiennie przyciągają odważną stylizacją i kolorystyką. Co ważne, ciekawe wzory i jaskrawe kolory to nie tylko domena, jaką mogą pochwalić się plecaki Vans damskie, ale wszystkie plecaki Vans męskie dostępne w ofercie producenta.

Uniwersalne plecaki do codziennego użytku

Siłą popularności plecaków Vans jest również ich funkcjonalność, wszechstronność i relatywnie niska cena. Ich pojemność pozwala na wykorzystanie poszczególnych modeli jako plecaków szkolnych, jak również plecaków do codziennego przemieszczania się po mieście. Dodatkowo, w większości modeli, główna komora wyposażona jest również w rękaw na laptopa, co zdecydowanie ułatwia transport komputera na uczelnię lub do pracy. Całokształtu dopełniają wygodne, regulowane szelki, które niwelują nacisk na ramiona nawet przy dużym obciążeniu.

więcej