Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Autor
  • więcej
Polecane
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Podręczniki do matematyki do 1 klasy liceum i technikum

W naszym asortymencie znajdują się podręczniki do matematyki w 1 klasie liceum i technikum, a także publikacje zawierające zbiory zadań oraz karty pracy. Do wyboru są książki dla uczniów i nauczycieli, spośród których niektóre ukazały się w ramach popularnych serii, w tym „Matematyka z plusem”, „Poznać, zrozumieć”, „Ciekawi świata” czy „Prosto do matury”. Autorzy podręczników to m.in. Marcin Kurczab, Wojciech Babiański, Elżbieta Świda, Lech Chańko czy Maciej Antek.

Podręczniki do matematyki – 1 klasa liceum i technikum

Książki do matematyki dla 1 klasy technikum i liceum to podręczniki zgodne z obowiązującą podstawą programową. Zawierają teoretyczne omówienia różnych zagadnień matematycznych, pojęcia i definicje. Umożliwiają rozwijanie umiejętności krok po kroku i lepsze zrozumienie problematyki omawianej podczas lekcji. W podręcznikach do matematyki do 1 klasy liceum można również znaleźć sekcje podsumowujące i powtórkowe, co pozwala uczniowi usystematyzować oraz utrwalić zdobytą wiedzę.

Podręcznik do matematyki do 1 klasy technikum i liceum może również zawierać liczne ciekawostki matematyczne, m.in. sposoby wykorzystania królowej nauk w różnych dziedzinach życia, w tym w biznesie. Niektóre książki wyróżniają się atrakcyjną szatą graficzną, kolorowymi ilustracjami, wykresami czy infografikami.

Zbiory zadań do matematyki – 1 klasa technikum i liceum

Nasza oferta obejmuje również zbiory zadań do matematyki w 1 klasie liceum i technikum. Są to przykładowe zadania, które mogą pojawić się na maturze – zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Publikacje te są przeznaczone do wykorzystywania przez nauczyciela podczas lekcji, planowania sprawdzianów oraz zadań domowych. Zwykle każde zadanie matematyczne do 1 klasy liceum zawiera wskazówki oraz rozwiązanie.

Maturalne karty pracy do matematyki – 1 klasa liceum i technikum

Maturalne karty pracy do matematyki w 1 klasie technikum i liceum stanowią uzupełnienie podręczników. Każdą kartę można oderwać, aby uczeń mógł rozwiązywać zadania typu egzaminacyjnego przed maturą. Karty zawierają różne ćwiczenia matematyczne dla 1 klasy liceum i technikum – zarówno zadania otwarte, jak i zamknięte.

Sprawdź naszą ofertę podręczników oraz innych publikacji do matematyki w 1 klasie szkoły średniej i wybierz książkę, która pomoże dobrze przygotować się do matury.

więcej

Przygotuj się na nowy rok szkolny!

Przeczytaj więcej!