Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępność
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor
Liczba sztuk w opakowaniu
  • więcej

Cienkopisy

Cienkopis to bardzo uniwersalne narzędzie do pisania, chętnie wybierane przez uczniów oraz pracowników biurowych. Jego zastosowanie jednak znacząco wykracza poza samo kreślenie słów. Cienkopisy są szeroko stosowane w rysunku wymagającym wykorzystania odpowiedniej grubości kreski oraz znaczącej precyzji. Umożliwiają wykonywanie szkiców i projektów. Z powodzeniem wykorzystywane są także w technikach malarskich polegających na łączeniu różnych środków artystycznych. W naszym asortymencie odnaleźć można cienkopisy o różnych szerokościach końcówek, zestawy cienkopisów w wielu różnych kolorach, cienkopisy do akwareli oraz cienkopisy ścieralne. Oferta obejmuje produkty wielu znanych i cenionych producentów artykułów piśmienniczych, w tym cienkopisy Stabilo, Schneider, Ryster, Faber-Castell, BIC oraz Pilot.

Zestawy cienkopisów

W naszej ofercie znaleźć można asortyment ułatwiający pracę osób, które cenią sobie zarówno pisanie, jak i rysowanie cienkopisem. Różnorodne zestawy cienkopisów zawierają od kilku do nawet kilkudziesięciu sztuk w niemal pełnej gamie kolorystycznej lub najbardziej popularne cienkopisy czarne, granatowe oraz cienkopisy pastelowe. Oferujemy także zestawy zawierające cienkopisy kreślarskie o różnych szerokościach końcówek, które doskonale sprawdzają się w pracy projektantów, architektów oraz rysowników. Nie zabrakło tu także zestawów zawierających cienkopisy wymazywalne, chętnie wykorzystywane przez uczniów oraz przydatne w pracach biurowych.

Cienkopisy do rysowania

Połączenie farb akwarelowych z wyraźnymi kreskami cienkopisu to jedna ze znanych i cenionych technik malarskich. Jej wykorzystanie wymaga jednak określonego rodzaju cienkopisów, które musi cechować wodoodporność oraz odpowiednia grubość kreski — korespondująca z wielkością obrazu. W naszym asortymencie znajduje się szeroki wybór cienkopisów do akwareli, które cechuje szybkie schnięcie, możliwość wyboru różnych szerokości końcówek oraz bardzo dobre krycie.

Sprawdź naszą ofertę cienkopisów i wybierz z niej te, które sprawią, że pisanie i rysowanie stanie się przyjemnością.

więcej

Cienkopisy – najczęściej zadawane pytania