Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor wkładu/tuszu
  • więcej
Liczba sztuk w opakowaniu
  • więcej
Kolor

Markery

W naszym asortymencie dostępna jest cała gama różnego rodzaju markerów. Można wybierać m.in. spośród wariantów permanentnych, artystycznych, kredowych, wodoodpornych, czy olejnych. Również dzięki szerokiej ofercie kolorystycznej bez problemu można znaleźć marker o dowolnym odcieniu.

Rodzaje markerów

Markery do tablic  – marker do tablic suchościeralnych przede wszystkim musi być przeznaczony do tego typu powierzchni. Wówczas wystarczy odpowiednia gąbka, aby zetrzeć napisy i móc na nowo zacząć pisać. Jest to zdecydowanie praktyczniejsza alternatywa dla tradycyjnej tablicy na kredę. Dzięki modelom dostępnym w różnych wariantach kolorystycznych można z łatwością podkreślić lub wyróżnić prezentowane na tablicy treści. Podczas zakupu warto zwrócić uwagę również na grubość pisaka. Dzięki różnym średnicom końcówki piszącej można wybrać marker odpowiedni do pisania lub rysowania.

Markery olejne zostały zaprojektowane tak, aby pisać na powierzchniach gładkich i śliskich. Dzięki swojej specyfice często są wykorzystywane w warsztatach i w przemyśle, ale nie tylko. Również w domowych warunkach znajdą swoje zastosowanie, szczególnie jeżeli trzeba napisać coś na folii lub szybie. Dobrze sprawdzą się w różnych warunkach, nawet na trudniejszych powierzchniach, jak drewno czy metal.

Markery do papieru – to najpopularniejszy rodzaj markerów, dlatego też wybór w tej kategorii jest najszerszy. Dostępne są one wielu wariantach kolorystycznych. Oprócz barwy warto jednak wybrać także odpowiednią grubość dopasowaną do tego, czy będą one służyć do pisania, zaznaczania czy rysowania. Co więcej, grubsze markery sprawdzą się również do pisania po trudniejszych powierzchniach, np. kartonach.

Foliopisy – jak nazwa wskazuje, najlepiej sprawdzą się do pisania po folii i podobnych, śliskich powierzchniach. Zazwyczaj są wodoodporne, przez co są stosowane na zewnątrz.

Sprawdź naszą ofertę markerów i wybieraj spośród setek produktów w różnorodnych wersjach kolorystycznych.

więcej