Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Kolor
Materiał
  • więcej
Liczba osób
Wyposażenie namiotu
  • więcej
Wysokość produktu (cm)
Szerokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)

Namioty plażowe

Namioty plażowe pozwalają ochronić się przed wiatrem oraz silnym nasłonecznieniem podczas wypoczynku nie tylko nad morzem, lecz także w trakcie kempingu, pikniku czy wypoczynku w ogrodzie. Dzięki ich użyciu można zwiększyć poczucie prywatności, przebrać się, a także nakarmić lub przewinąć dziecko. W naszym asortymencie znajdują się namioty wielu marek, w tym Royocamp, Springos, Mondo, High Peak, Spokey, Nils Camp, Sportvida czy Easy Camp.

Stabilne i wytrzymałe namioty plażowe

Namiot plażowy powinien mieć stabilną i trwałą konstrukcję. Stelaż najczęściej jest wykonany ze stali, aluminium lub włókna szklanego – lekkiego, elastycznego oraz wytrzymałego na złamania. Ściany i podłoga namiotu zwykle powstają natomiast z poliestru – tkaniny odpornej na zabrudzenia, płowienie, wilgoć i rozdarcia. W zestawie z namiotem plażowym zwykle znajdują się śledzie, które pozwalają przytwierdzić konstrukcję do podłoża. Jej stabilność podnoszą dodatkowo specjalne kieszenie, które napełnia się piaskiem. Można dzięki temu uniknąć przemieszczania się namiotu na skutek silnych powiewów wiatru.

Namiot plażowy samorozkładający

Namiot plażowy samorozkładalny typu pop-up można rozłożyć w kilka sekund po wyjęciu. Wystarczy uruchomić mechanizm podobny do rozkładania parasola. Namioty plażowe często są oferowane przez producentów w zestawie z pokrowcem, który ułatwia przenoszenie i przechowywanie, a zarazem zapobiega przed samoistnym rozłożeniem konstrukcji.

Namiot plażowy dla dziecka

Namiot plażowy dla dzieci często ma kolorowe nadruki lub przyjmuje interesujący dla najmłodszych kształt, np. zwierzątek czy postaci bajkowych. Niektóre modele mają wbudowane kieszonki na zabawki, kosmetyki i inne podręczne akcesoria. Można również zdecydować się na namiot plażowy dla niemowląt z otwieranymi okienkami z moskitierą chroniącą przed owadami i zapewniającą optymalną wentylację powietrza. Dostępne są ponadto namioty plażowe zamykane ze wbudowanym basenem.

Sprawdź oferowane przez nas plażowe namioty i wybierz model, który zwiększy twój komfort wypoczynku na świeżym powietrzu.

więcej