świąteczna grafika

do  

50

50 - 100

100 - 150

powyżej  

150

cukrowa laska grafika

Prezenty dla zwierzaka

Bestsellery

Magia kotów Sieradzan Barbara
4.8/5
24,34 zł
39,99 zł

Niesztampowe

Pomysły na prezent dla zwierząt

Sprawdź więcej inspiracji!

Prezenty dla zwierząt i ich miłośników na Święta

Prezent dla psa czy kota lub innego zwierzaka nie jest czymś kosztownym, a może im sprawić dużo radości i zaktywizować do zabawy. W Empiku pamiętamy o wszystkich, zatem przygotowaliśmy pomysły na prezenty dla zwierząt na Święta i inne okazje – wybieraj spośród setek różnych gadżetów!

Prezenty świąteczne dla psa, kota, a nawet gryzonia!

Pudle, buldogi, owczarki, jamniki czy kundelki – ras psów jest bardzo wiele, i w wielu względach się od siebie mocno różnią, ale wszystkie mają przynajmniej jedną cechę wspólną – chęć do zabawy i aktywności.

Jeśli chcesz, by Twój pupil często radośnie machał ogonkiem, to podaruj mu wysokiej jakości, specjalne zabawki dla psów. Do popularnych wyborów należą m.in. wytrzymałe gryzaki do podawania przysmaków oraz gryzaki ze specjalnymi wypustkami, które zadbają o właściwe zdrowie zębów i dziąseł pupila. Będą one doskonałe nie tylko do zabawy, ale też przydadzą się do treningu psa. Świetnym wyborem będą również wykonane z bezpiecznych materiałów pluszaki-piszczałki, a także specjalne zabawki edukacyjne, pomocne w prowadzeniu bardziej zaawansowanego treningu. Jeśli szukasz czegoś większego – mamy także w ofercie bezpieczne i wygodne legowiska dla psów.

Dla właścicieli nieco bardziej puchatych czworonogów przygotowaliśmy równie bogatą ofertę. Jako prezent dla kota dobrze sprawdzi się np. drapak z zabawkami. Dzięki piętrowej konstrukcji drapaków, zwykle nie zajmują one dużo przestrzeni, a często służą kotu jako legowisko, czy miejsce, w którym może się schować i schronić. Często mają one także doczepione zabawki, idealne do aktywizacji kota. Innymi akcesoriami, świetnymi na prezent, są małe pluszaki, wędki ze wstążeczkami oraz kule na przysmaki.

Chomiki, króliki, szczury i świnki morskie, są równie popularnymi dodatkowymi domownikami co psy i koty, dlatego przygotowaliśmy ofertę zabawek dla gryzoni. Proponujemy różne prezenty dla gryzoni, w tym np. sznurki i ciężarki dla królika, rolki czy piłki z dzwoneczkami oraz wiele, wiele więcej innych gadżetów.

Prezent dla miłośnika zwierząt

Jeśli chcesz obdarować kogoś bliskiego, kogo interesują zwierzaki, to również znajdziesz u nas pomoc. Warto pamiętać, że koty, psy, rozmaite gryzonie i inne zwierzęta domowe potrzebują naszej stałej uwagi i odpowiedzi na ich potrzeby. Osoba, która chce zadbać o szczęście swojego pupila, powinna się stale dokształcać, wykorzystując do tego odpowiednią literaturę. Najlepiej podarować takiej osobie specjalny poradnik o danym zwierzęciu czy rasie, który odpowie na informacje takie jak np. jak zadbać o dietę pupila lub jak prowadzić jego trening.

Polecamy także szereg książek z ciekawostkami o wielu różnych zwierzętach. Tego typu książki pokocha każdy zafascynowany w faunie – niezależnie czy ma kilka, czy kilkadziesiąt lat.

Nie czekaj dłużej i wybierz jakiś gadżet dla pupila, dzięki któremu sprawisz mu wiele radości lub kup specjalną książkę na prezent miłośnikowi zwierząt – przejrzyj dokładnie naszą ofertę, a z pewnością znajdziesz coś, co przykuje Twoją uwagę!

więcej