Prezenty dla zwierzaka

Przedział cenowy

do 100 zł

100 - 200 zł

200 - 300 zł

powyżej 300 zł

Kategorie

Dla kociarzy

Dla kochających psy

Bestsellery

Drapak dla kota, Funfit Home&Office, szary, 7 poziomów FUNFIT
4.4/5
188,00 zł
Promocja
218,00 zł (-13%)  najniższa cena

218,00 zł (-13%)  cena regularna

Koc z rękawami Koc bluza kocobluza Oversize XXL Pies Corgi Bestomi
5/5
159,89 zł
Promocja
189,89 zł (-15%)  najniższa cena

199,99 zł (-20%)  cena regularna

Zawsze trafione

Kalendarze adwentowe Milion psów
4.8/5
17,80 zł
Megacena
Kalendarze adwentowe KOCIA MAMA / skarpety Nadwyraz.com
4.8/5
32,93 zł
Promocja
32,93 zł  najniższa cena

 cena regularna

Kalendarze adwentowe Psy i my
4.7/5
24,47 zł
Megacena

Niesztampowe

Pomysły na prezent dla zwierząt

Sprawdź więcej inspiracji!

Prezenty dla zwierząt i ich miłośników 2024

Prezent dla psa czy kota lub innego zwierzaka nie jest czymś kosztownym, a może im sprawić dużo radości i zaktywizować do zabawy. W Empiku pamiętamy o wszystkich, zatem przygotowaliśmy prezenty dla zwierząt – wybieraj spośród setek różnych gadżetów!

Prezenty dla psa

Pudle, buldogi, owczarki, jamniki czy kundelki – ras psów jest bardzo wiele, i w wielu względach się od siebie mocno różnią, ale wszystkie mają przynajmniej jedną cechę wspólną – chęć do zabawy i aktywności.

  1. Zabawki

Jeśli chcesz, by Twój pupil często radośnie machał ogonkiem, to podaruj mu wysokiej jakości, specjalne zabawki dla psów. Do popularnych wyborów należą m.in. wytrzymałe gryzaki do podawania przysmaków oraz gryzaki ze specjalnymi wypustkami, które zadbają o właściwe zdrowie zębów i dziąseł pupila. Będą one doskonałe nie tylko do zabawy, ale też przydadzą się do treningu psa.

  1. Pluszaki

Świetnym wyborem będą również wykonane z bezpiecznych materiałów pluszaki-piszczałki, a także specjalne zabawki edukacyjne, pomocne w prowadzeniu bardziej zaawansowanego treningu.

  1. Legowisko

Jeśli szukasz czegoś większego – mamy także w ofercie bezpieczne i wygodne legowiska dla psów.

Prezenty dla kota

Dla właścicieli nieco bardziej puchatych czworonogów przygotowaliśmy równie bogatą ofertę.

  1. Drapak z zabawkami

Jako prezent dla kota świetnie sprawdzi się np. drapak z zabawkami. Dzięki piętrowej konstrukcji drapaków, zwykle nie zajmują one dużo przestrzeni, a często służą kotu jako legowisko, czy miejsce, w którym może się schować i schronić. Często mają one także doczepione zabawki, idealne do aktywizacji kota.

  1.  Małe pluszaki i wędki

Innymi akcesoriami, świetnymi na prezent dla kota, są małe pluszaki, wędki ze wstążeczkami oraz kule na przysmaki.

  1. Kocie legowisko

Nie tylko psy, ale również koty cenią sobie własne legowiska - przygotowaliśmy dziesiątki wygodnych i miękkich produktów tego typu.

Sprawdź również inne akcesoria dla zwierząt!

Prezenty dla gryzoni

Gryzonie, takie jak np. chomiki, króliki, szczury i świnki morskie, są równie popularnymi dodatkowymi domownikami co psy i koty, dlatego przygotowaliśmy ofertę zabawek i dla tych zwierząt. Proponujemy różne prezenty dla gryzoni, w tym np. sznurki i ciężarki dla królika, rolki czy piłki z dzwoneczkami oraz wiele, wiele więcej innych gadżetów.

Prezenty dla miłośnika zwierząt

Jeśli chcesz obdarować kogoś bliskiego, kogo interesują zwierzaki, to również znajdziesz u nas pomoc. Warto pamiętać, że koty, psy, rozmaite gryzonie i inne zwierzęta domowe potrzebują naszej stałej uwagi i odpowiedzi na ich potrzeby.

Osoba, która chce zadbać o szczęście swojego pupila, powinna się stale dokształcać, wykorzystując do tego odpowiednią literaturę. Najlepiej podarować takiej osobie specjalny poradnik o danym zwierzęciu czy rasie, który odpowie na informacje takie jak np. jak zadbać o dietę pupila lub jak prowadzić jego trening.

Polecamy także szereg książek z ciekawostkami o wielu różnych zwierzętach. Tego typu książki pokocha każdy zafascynowany w faunie – niezależnie czy ma kilka, czy kilkadziesiąt lat.

Nie czekaj dłużej i wybierz jakiś gadżet dla pupila, dzięki któremu sprawisz mu wiele radości lub kup specjalną książkę na prezent miłośnikowi zwierząt – przejrzyj dokładnie naszą ofertę, a z pewnością znajdziesz coś, co przykuje Twoją uwagę!

Sprawdź, komu jeszcze możesz sprawić prezent!

więcej