Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Nowości
Język
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Podręczniki do szkoły podstawowej - klasa 1

Rozpoczęcie nauki szkolnej jest ważnym wydarzeniem w życiu dziecka i jego rodziców. Książki do pierwszej klasy mają na celu zaznajomienie dziecka z podstawami umiejętnościami takimi jak: czytanie, pisanie czy liczenie. Podręczniki mają przede wszystkim za zadanie uczyć poprzez rozbudzanie ciekawości dziecka. Aby lepiej przygotować się do nowego roku szkolnego, sprawdź co jeszcze przygotowaliśmy dla pierwszaków i kup inne produkty składające sie na wyprawkę dla ucznia.

Wybór podręczników dla pierwszoklasistów

Ilość dostępnych obecnie tytułów jest bardzo duża i różnorodna. Wybierając podręczniki dla pierwszoklasistów, warto kierować się tym, aby były zgodne z obecną podstawą programową. Pierwsze podręczniki mają przede wszystkim uczyć nowych umiejętności. Najlepiej w atrakcyjny dla dziecka sposób. Z kolei jeśli dziecko już nabyło np. umiejętność pisania, odpowiednia książka pozwoli utrwalić zdobytą wiedzę.

Podręczniki do pierwszej klasy są stworzone tak, aby przyciągnąć uwagę pociechy. Duże litery, bogactwo kolorów czy duża ilość ilustracji. To wszystko ma na celu zaangażowanie dziecka do myślenia i pobudzania kreatywności. Różnego rodzaju historyjki i ćwiczenia powinny być dobrane do etapu rozwoju młodego człowieka w którym się znajduje.

Podręczniki dla sześciolatków i siedmiolatków

Podręczniki dla sześciolatków mają na celu częściowe wprowadzenie dziecka do wyzwań, jakie czekają je w szkole podstawowej. Książki dla dzieci w wieku przedszkolnym pozwalają w przyjemny sposób połączyć zabawę z nauką.

Podręczniki dla siedmiolatków przystosowane są w większym stopniu do nauczania. Podręczniki do języka angielskiego do pierwszej klasy pozwalają dziecku oswoić się z nowym językiem. Z kolei książki do matematyki uczą rozwiązywać zadania, co sprzyja rozwojowi logicznego myślenia.

Wybór odpowiednich książek edukacyjnych dla dzieci sprzyja rozwojowi wiedzy w różnych zakresach nauki. Podręczniki odgrywają również ważną rolę w rozwoju osobowości młodego człowieka. Sprawdź naszą ofertę, w celu znalezienia najodpowiedniejszych książek dla dziecka.

więcej

Przygotuj się na nowy rok szkolny!

Przeczytaj więcej!