Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Język
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Książki psychologiczne

Psychologia jest szeroką dziedziną naukową, która obejmuje między innymi takie działy jak: psychologia poznawcza, psycholingwistyka czy neuropsychologia. Czytelnicy, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę lub poznać spojrzenie takich postaci jak: Philip Zimbardo, Bogdan Wojciszke czy Joseph Murphy, powinni sięgnąć po napisane przez nich książki psychologiczne, które skłaniają do głębszej refleksji.  

Książki psychologiczne

Książka psychologiczna to propozycja dla miłośników zgłębiania tajników ludzkiego umysłu. Wśród naszego asortymentu znajdują się pozycje, które swym zakresem obejmują koncepcje psychologii, zagadnienia związane z relacjami między ludźmi, ich zachowaniem i pragnieniami. Poradniki, opracowania naukowe i popularne to propozycje, po które powinien sięgnąć zarówno student, jak i pasjonat. Specjalistyczne publikacje, stworzone przez fachowców w dziedzinie psychologii wyjaśniają i pomagają zrozumieć procesy, które zachodzą w człowieku na przestrzeni wielu lat.  

Książki – psychologia   

Chcąc zgłębić wiedzę warto wybierać odpowiednie podręczniki i naukowe książki. Psychologia to szeroka dziedzina nauki, dlatego zgromadzone w tej kategorii publikacje dotyczą zarówno dorosłych osób, jak i dzieci. Odpowiednie pozycje znajdą rodzice, który chcą dowiedzieć się jakie wyzwania rozwojowe czeka ich dziecko, studenci czy pasjonaci. Książki psychologiczni mogą podpowiedzieć, jak odnaleźć szczęście i sens w życiu, czy wyjaśnią np. jak powstają wspomnienia.  

W asortymencie znajdziesz wiele ciekawych pozycji, które pomogą zrozumieć myśli i psychikę człowieka. Zamów książki psychologiczne, które dostarczą wielu praktycznych informacji.  

więcej