Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Twoje środki
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Nowości
Język
Autor
  • więcej
Oprawa
Wydawca
  • więcej

Książki o polityce

Wiele osób interesuje się wydarzeniami politycznymi w kraju i za granicą. Decyzje ludzi na wysokim szczeblu władzy odbijają się przecież na naszej codzienności. Jeśli chcesz poznać zaskakujące fakty z życia najpopularniejszych polityków, szokujące koneksje oraz życiorysy największych przywódców to książki o polityce odsłaniają kulisy i mogą pokazujać prawdziwą twarz osób, tak często oglądanych w serwisach informacyjnych lub znanych z książek historycznych. 

Książki społeczno-polityczne 

Książki społeczno-polityczne to propozycje dla miłośników literatury faktu i reportaży. Wśród prezentowanych pozycji znajdują się te dotyczące naszej rodzimej polityki, jak i światowej. Poświęcone są największym postaciom polityki, ukazując ich długą drogę na szczyt oraz obrazując długo skrywane tajemnice. Autorzy tych publikacji często poprzez książki prezentują swój komentarz w bieżących sprawach. 

Książki o polityce – dla studentów i nie tylko 

Nauki polityczne to zaliczana do nauk społecznych dziedzina wiedzy. W obrębie jej zainteresowań leży działalność związana ze sprawowaniem władzy politycznej, organizacją, administracją czy charakterystyką problemów globalnych i o tym są także rozmaite książki. Nauki polityczne badają państwo, jego funkcje, rozwój oraz ustrój i reżim polityczny. Do lepszego poznania tych zagadnień niezbędne są podręczniki i specjalistyczne publikacje, skierowane nie tylko do studentów, polityków czy urzędników państwowych, ale do każdego, kto chce zagłębić się w ten intrygujący świat.

Polityka od zawsze wzbudza zainteresowanie i liczne kontrowersje. Zapoznaj się z naszą ofertą, sięgnij po książki dotyczące nauk politycznych cenionych autorów i odkryj od lat skrywane sekrety. 

więcej