Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Nowości
Język
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Książki o polityce

Wiele osób interesuje się wydarzeniami politycznymi w kraju i za granicą. Decyzje ludzi na wysokim szczeblu władzy odbijają się przecież na naszej codzienności. Jeśli chcesz poznać zaskakujące fakty z życia najpopularniejszych polityków, szokujące koneksje oraz życiorysy największych przywódców to książki o polityce odsłaniają kulisy i mogą pokazujać prawdziwą twarz osób, tak często oglądanych w serwisach informacyjnych lub znanych z książek historycznych. 

Książki społeczno-polityczne 

Książki społeczno-polityczne to propozycje dla miłośników literatury faktu i reportaży. Wśród prezentowanych pozycji znajdują się te dotyczące naszej rodzimej polityki, jak i światowej. Poświęcone są największym postaciom polityki, ukazując ich długą drogę na szczyt oraz obrazując długo skrywane tajemnice. Autorzy tych publikacji często poprzez książki prezentują swój komentarz w bieżących sprawach. 

Książki o polityce – dla studentów i nie tylko 

Nauki polityczne to zaliczana do nauk społecznych dziedzina wiedzy. W obrębie jej zainteresowań leży działalność związana ze sprawowaniem władzy politycznej, organizacją, administracją czy charakterystyką problemów globalnych i o tym są także rozmaite książki. Nauki polityczne badają państwo, jego funkcje, rozwój oraz ustrój i reżim polityczny. Do lepszego poznania tych zagadnień niezbędne są podręczniki i specjalistyczne publikacje, skierowane nie tylko do studentów, polityków czy urzędników państwowych, ale do każdego, kto chce zagłębić się w ten intrygujący świat.

Polityka od zawsze wzbudza zainteresowanie i liczne kontrowersje. Zapoznaj się z naszą ofertą, sięgnij po książki dotyczące nauk politycznych cenionych autorów i odkryj od lat skrywane sekrety. 

więcej

Sprawdź te popularne książki:

Niejednoznacznie pozytywnyRzeźbiarz łezOblitusPrzemiana. Podróż do siły i wolnościPaderbornI Wanna Fall. Dark Side. Die. Tom 2Widzimy się w sierpniuPoczątek wszystkiegoMasters of DeathSztuczna zastawka serca. Czyli życie z zegarkiemPożydowskie. Niewygodna pamięćNależy do mniePod drzewem sykomoryI Wanna Fall. Bright Side. Die. Tom 1Wśród burzGlukozowa rewolucjaW rytmie uczućNieoficjalna Wielka Księga Zaklęć Harry'ego PotteraProsty sposób na bezpamięćNic mnie nie złamie. Zapanuj nad swoim umysłem i pokonaj przeciwności losuKwiatowy dwór. Saga dworska. Tom 3Czas burz, W gąszczu kłamstwPastwisko. Jak przeszłość, strach i bezwład rządzą polskim KościołemI gotowe! Max La MannaVenom. Aleksandra KondraciukFala. Maria KrasowskaPolana. Marcel MossWędrówki z psem. 87 wycieczek po PolsceOczy MonyPora na wycieczkę. 108 najpiękniejszych punktów widokowych w MałopolsceDiament. Rodzina Monet. Tom 4. Część 2Szlaki rowerowe Polski. 70 najpiękniejszych tras na jeden i na kilka dniSchronisko, które spowijał mrokClone. Students. Tom 1Tańcząc. Rozmowy o kryzysie i przemianieChłopki. Opowieść o naszych babkachADHD. Twój mózg jest OK. Zaufaj metodom trenerki ADHD i odzyskaj pewność siebieAntyświatZapadlinaTak działa mózg. Jak mądrze dbać o jego funkcjonowanieAtomowe nawyki. Drobne zmiany, niezwykłe efektyInfluenza. Mroczny świat influencerówWszystko, czego szukasz, znajdziesz w biblioteceIron Flame. Żelazny płomień. Empireum. Tom 2