Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Język
  • więcej
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Książki kucharskie

W kategorii tej znajdują się książki kucharskie z przepisami na potrawy z całego świata. Ich autorami są znani kucharze, dietetycy i inni eksperci kulinarni, m.in. Alicja Rokicka, Elżbieta Kiewnarska, Sabina Francuz, Malwina Barela, Małgorzata Caprari, Marta Krawczyk, Tadeusz Borowicz czy Iwona Czarkowska. Wiele pozycji zostało opublikowanych w ramach serii wydawniczych, w tym „Dobra kuchnia”, „Lubię gotować”, „Kuchnia smakosza”, „Domowa spiżarka” czy „Z kuchennej półeczki”.

Książki kucharskie z przepisami dla każdego

Nasz asortyment obejmuje książki kucharskie dla osób o różnych preferencjach smakowych. Można znaleźć m.in. przepisy na dania mięsne, wędliny, potrawy z grilla, sałatki i surówki, soki, czy przetwory. Czytelnik może wybrać publikacje poświęcone polskiej i zagranicznej kuchni regionalnej.

W książkach zostały zawarte liczne wskazówki, których zastosowanie pomoże w przygotowaniu pysznych, zdrowych i aromatycznych potraw. Obok przepisów z listą składników często znajdują się kolorowe ilustracje, porady zakupowe, przewidywany czas gotowania, a także informacje dotyczące wartości odżywczej, kaloryczności czy indeksu glikemicznego.

Wegańskie i wegetariańskie książki kucharskie

W zbiorze znajdują się liczne książki dla osób, które chcą zrezygnować z jedzenia mięsa. Ich autorzy przekonują, że potrawy jarskie mogą być ciekawe, smaczne i zdrowe. W wegetariańskich książkach kucharskich można znaleźć wiele przepisów na potrawy z warzyw i owoców, roślin strączkowych, różnego typu mąk czy ryżu. Nie brakuje poza tym informacji o wpływie diety bezmięsnej na zdrowie i samopoczucie.

Dla osób chcących ograniczyć dania mięsne w swojej diecie, dostępne są również książki o kuchni śródziemnomorskiej, fleksitariańskiej, semiwegetariańskiej czy DASH. W zależności od wyboru diety te dopuszczają okazjonalne spożywanie mięsa oraz ryb.

Książki kucharskie będą również dobrym pomysłem na prezent dla miłośników gotowania

Zapoznaj się z naszą ofertą książek kucharskich i wybierz pozycję, która pomoże ci w kulinarnych eksperymentach.

więcej