Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Język
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Książki psychologiczne i motywacyjne

Chcesz spróbować zmienić się na lepsze lub lepiej poznać mechanizmy rządzące zachowaniem Twoim i innych ludzi? Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu – znajdziesz u nas ciekawe książki psychologiczne i motywacyjne. Proponujemy nowości zdobywające popularność, jak i klasyczne pozycje, które zostały wielokrotnie nagradzane i stanowią kanon.

Książki takich autorów jak Regina Brett, Stephanie Stall, Dale Carnegie czy Christel Petitcollin są jednymi z chętniej kupowanych książek traktujących o psychologii, zachowaniach innych w społeczeństwie, a także motywacji. Znajdziesz również u nas książki popularnych polskich autorek, takich jak np. Agnieszka Maciąg czy Beata Pawlikowska, które w przystępny sposób dzielą się swoimi doświadczeniami, co pokochało tysiące czytelników i czytelniczek.

Literatura motywacyjna – zrezygnuj ze złych nawyków

Jeśli masz problemy ze skupieniem się i dłuższą koncentracją w ciągu dnia, przytłacza Cię praca, czujesz się zmęczony, nieustannie zalewa Cię natłok myśli i nie wiesz, jak się wyciszyć – książki motywacyjne mogą pomóc Ci zrozumieć siebie i poradzić sobie z tymi problemami. Dobrze dobrana literatura może być pomocna w zmianie życia i poprawie złych nawyków.

Książki psychologiczne, czyli praktyczna wiedza o nas samych

Osobom, których ciekawią mechanizmy rządzące społeczeństwami oraz jednostkami, a także szukającym wiedzy i odpowiedzi na pytania związane z psychiką, polecamy lekturę książek psychologicznych. Jeżeli często w pracy kontaktujesz się z ludźmi czy często przemawiasz przed publicznością, pozycje z półki psychologicznej mogą okazać się bardzo pomocne. Tak samo jeśli po prostu chcesz spróbować poprawić swoje relacje z innymi.

Wybieraj spośród setek niezwykle ciekawych i przydatnych w życiu książek, które poszerzą Twoją wiedzę, jak i mogą pomóc w zrozumieniu siebie i innych.

więcej

Sprawdź te popularne książki:

Iron Flame. Żelazny płomień. Empireum. Tom 2, Fourth Wing. Czwarte Skrzydło, Niepoznany. Część 1, Życie, którego pragniesz. Sztuka i nauka sięgania po szczęście, Do końca moich dni, Chłopki. Opowieść o naszych babkach, Extinguish the Heat. Runda finałowa, Venom. Aleksandra Kondraciuk, Nic mnie nie złamie. Zapanuj nad swoim umysłem i pokonaj przeciwności losu, Dziewczyny z łagrów, Fala. Maria Krasowska, Przyjaciółka. B. A. Paris, Prawo Marcina. Znaj swoje prawa w szkole, I Wanna Fall. Bright Side, Bliskość i lęk. Jak budować lepsze relacje, Glukozowa rewolucja, Wiosenne przebudzenie. Duchy minionych lat. Tom 1, Szeptem. Becca Fitzpatrick, Bez końca. Uwolnij umysł i wygraj wewnętrzną wojnę, Kwiatowy dwór. Saga dworska. Tom 3, Postny reset dla kobiet. Spalaj tłuszcz, reguluj hormony, dodaj sobie energii, Karma dziwką czy przyjacielem?, Clone. Students. Tom 1, Wracam do domu. Tom 3, Nie spieprz tego! Jak zachować więź z dzieckiem, Bebechy, czyli ciało człowieka pod lupą, Sternberg, Pomoc domowa. Sekret, Atomowe nawyki. Drobne zmiany, niezwykłe efekty, Zamieć. Karolina Wojciak, Patożycie. Z notatnika kuratora sądowegoAfryka to nie państwo. Pora przełamać stereotypy, Kiedy ciało mówi nie, Wszyscy byliśmy za młodzi, The Science of Temptation, Kicia Kocia się złości, Mgła. Anna Brzezińska, Hellish Heat, Psy z Essex, Porwani. Marcel Moss, Zdrowie psychiczne. Instrukcja obsługi, Tak działa mózg. Jak mądrze dbać o jego funkcjonowanie