Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Nowości
Język
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Książki psychologiczne i motywacyjne

Chcesz spróbować zmienić się na lepsze lub lepiej poznać mechanizmy rządzące zachowaniem Twoim i innych ludzi? Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu – znajdziesz u nas ciekawe książki psychologiczne i motywacyjne. Proponujemy nowości zdobywające popularność, jak i klasyczne pozycje, które zostały wielokrotnie nagradzane i stanowią kanon.

Książki takich autorów jak Regina Brett, Stephanie Stall, Dale Carnegie czy Christel Petitcollin są jednymi z chętniej kupowanych książek traktujących o psychologii, zachowaniach innych w społeczeństwie, a także motywacji. Znajdziesz również u nas książki popularnych polskich autorek, takich jak np. Agnieszka Maciąg czy Beata Pawlikowska, które w przystępny sposób dzielą się swoimi doświadczeniami, co pokochało tysiące czytelników i czytelniczek.

Literatura motywacyjna – zrezygnuj ze złych nawyków

Jeśli masz problemy ze skupieniem się i dłuższą koncentracją w ciągu dnia, przytłacza Cię praca, czujesz się zmęczony, nieustannie zalewa Cię natłok myśli i nie wiesz, jak się wyciszyć – książki motywacyjne mogą pomóc Ci zrozumieć siebie i poradzić sobie z tymi problemami. Dobrze dobrana literatura może być pomocna w zmianie życia i poprawie złych nawyków.

Książki psychologiczne, czyli praktyczna wiedza o nas samych

Osobom, których ciekawią mechanizmy rządzące społeczeństwami oraz jednostkami, a także szukającym wiedzy i odpowiedzi na pytania związane z psychiką, polecamy lekturę książek psychologicznych. Jeżeli często w pracy kontaktujesz się z ludźmi czy często przemawiasz przed publicznością, pozycje z półki psychologicznej mogą okazać się bardzo pomocne. Tak samo jeśli po prostu chcesz spróbować poprawić swoje relacje z innymi.

Wybieraj spośród setek niezwykle ciekawych i przydatnych w życiu książek, które poszerzą Twoją wiedzę, jak i mogą pomóc w zrozumieniu siebie i innych.

więcej