Filtruj
Kategorie
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Wiek
  • więcej
Liczba graczy
Bohater
  • więcej
Cena
Ocena klientów

Gry edukacyjne

Gry planszowe edukacyjne mają wiele zalet. Warto wybierać takie, w które mogą grać dzieci, gdyż tego rodzaju gry znakomicie wpływają na ich rozwój. Do wyboru jest cała paleta rozmaitych gier przeznaczona dla dzieci i młodzieży w każdym wieku.

Gry edukacyjne dla najmłodszych

W przypadku przedszkolaków edukacyjne gry planszowe to strzał w dziesiątkę. Dzieci w tym wieku nie potrafią czytać ani pisać, dlatego warto stopniowo wprowadzać gry do codziennej zabawy. Przede wszystkim bazują one na zadaniach obrazkowych, więc dziecko chętnie angażuje się w zabawę. Edukacyjne gry planszowe dla najmłodszych przyczyniają się do ćwiczenia pamięci, refleksu oraz rozwoju spostrzegawczości. Wśród najpopularniejszych serii można wymienić gry z serii Pucio oraz Feluś i Gucio.

Gry edukacyjne dla 7 i 8 latków

Gry edukacyjne dla uczniów cieszą się ogromną popularnością. Pozwalają na szybkie przyswajanie wiedzy, a dodatkowo w ciekawy sposób pozwalają na zdobywanie umiejętności. Bardzo często wykorzystane są podczas domowej zabawy, a także zajęć lekcyjnych. Wyróżniają się świetną efektywnością bez żadnej presji. Dobrym przykładem gier edukacyjnych dla dzieci w wieku szkolnym są gry „Było sobie życie” czy „Muduko. W krainie baśni”.

Gry edukacyjne dla młodzieży

Dla starszych dzieci w wieku powyżej 10 lat oferujemy serię gier „Milionerzy” lub „Kolejka”. Gry edukacyjne dla młodzieży to połączenie nauki i świetnej rozrywki. Warto wybrać takie, które będą odpowiadać zainteresowaniom dziecka.

Edukacyjne gry planszowe wspomagają rozwój dzieci na każdym etapie. To również świetny sposób na spędzanie z pociechami czasu. Sprawdź naszą ofertę i wybierz odpowiednią dla malucha edukacyjną grę planszową na prezent

więcej

TOP - najczęściej kupowane gry edukacyjne

TOP
Rysostwory, gra, Muduko
1 Rysostwory, gra, Muduko MUDUKO
4.8/5
9,59 zł
Megacena
TOP
Szlaki, gra planszowa, Albi
TOP
Akcje, gra edukacyjna, Rebel
TOP
Trivial Pursuit Rodzinka gra edukacyjna Winning Moves
25 Trivial Pursuit Rodzinka gra edukacyjna Winning Moves Winning Moves
0/5
45,99 zł
Promocja
46,99 zł  najniższa cena

46,99 zł  cena regularna

TOP
Terra
27 Terra Egmont
4.9/5
80,99 zł
Megacena

Gry planszowe – najczęściej zadawane pytania