Filtruj
Kategorie
Wiek gracza
  • więcej
Liczba graczy
Płeć
Marka
  • więcej
Sprzedawca
  • więcej
Bohater
  • więcej
Cena
Ocena klientów

Gry rodzinne planszowe

W naszym asortymencie można znaleźć ciekawe gry dla całej rodziny. Zostały one stworzone przez znane marki, m.in. Alexander, Trefl, Egmont, Granna, Goki, Adamigo, Zielona Sowa, Foxgames czy Galakta. Do wyboru są rodzinne gry planszowe, karciane, układanki, zgadywanki czy quizy. Kategoria ta gromadzi bestsellerowe produkcje, w tym Chińczyka, Superfarmera, Pędzące żółwie, Obłoczki, Monopoly, Scrabble, Pizza Bambino, O kocie w kłopocie, Dooble, SłowoStworki, Na końcu języka, Ubongo Trigo, Wsiąść do pociągu, Daj namiar, Kłębuszki, Memos Paw Patrol czy Memory ptaki. 

Gry rodzinne z ciekawymi motywami i znanymi bohaterami 

Proponujemy gry rodzinne planszowe, których tematyka jest oparta na legendach, podaniach, a także znanych bajkach i filmach animowanych. Gracze mogą wcielić się w swoich ulubionych bohaterów, np. Świnkę Peppę, Harrego Pottera, a także postaci z takich filmów jak m.in. „Księżniczki”, „Kraina Lodu”, „Auta” czy „Psi Patrol”. Gry te wyróżnia atrakcyjna szata graficzna, która pomaga zachęcić do wzięcia udziału w rozgrywce zwłaszcza najmłodszych graczy. 

Gry planszowe rodzinne z naszej oferty zazwyczaj zawierają w zestawie planszę, kostki, pionki w różnych kolorach, karty oraz instrukcję. Najczęściej zasady rozgrywki są na tyle proste, że mogą w niej wziąć udział nawet dzieci w wieku około 5 lat. Wygrywa ten spośród graczy, który jako pierwszy dotrze do mety i zdobędzie największą liczbę punktów. 

Rozwijające i integrujące gry rodzinne w domu 

Gry rodzinne sprzyjają budowaniu rodzinnych więzi. Podczas rozgrywki gracze powinni wykazać się refleksem, spostrzegawczością, kreatywnością, wyobraźnią, koncentracją, pamięcią, zręcznością, logicznym i strategicznym myśleniem, a także umiejętnością współpracy, analizy oraz wyciągania wniosków.  

Niektóre gry rodzinne pozwalają również sprawdzić swoją wiedzę z różnych dziedzin, np. geografii, matematyki, historii czy biologii. Do wyboru jest wiele gier zawierających łamigłówki, zgadywanki, zadania skojarzeniowe czy słowotwórcze.  

Przejrzyj gry rodzinne z naszej oferty i wybierz tę spośród nich, która najbardziej przypadnie do gustu wszystkim domownikom.  

więcej

TOP - najczęściej kupowane gry rodzinne

TOP
Goliath, gra logiczna, Bingo the Puppy - dla przedszkolaka
14 Goliath, gra logiczna, Bingo the Puppy - dla przedszkolaka Goliath Games
5/5
29,00 zł
Promocja
37,00 zł najniższa cena z 30 dni

Planszowe gry rodzinne – najczęściej zadawane pytania