/ zabawki

/ Monopoly

Monopoly

Zagraj w kultową grę w wielu różnych wersjach! Monopoly Gra o Tron, Stranger Things, Rick i Morty czy Przyjaciele to tylko niektóre z wersji tego popularnego tytułu, który już od dziesięcioleci dostarcza radość kolejnym pokoleniom miłośników gier planszowych.

Monopoly jest grą strategiczną i ekonomiczną, w której poruszamy się pionkami po planszy o daną ilość pól, jaką wyrzuciliśmy kostką. Mamy możliwość kupowania danego terenu i stawiania swoich budowli – jeśli inny gracz na nie trafi, będzie musiał nam zapłacić! Wygrywa ten, kto wygryzie innych i dorobi się wielkiego majątku!

Popularnością cieszą się również miejskie serie Monopoly, takie jak Warszawa czy Wrocław, a także szereg innych umiejscowionych np. w świecie Mario, komiksowych superbohaterów, Pokemonów, a nawet gry Fortnite czy Halo. Warto również sprawdzić inne gry planszowe – np. podobne do tego tytułu strategiczne i ekonomiczne, logiczne lub zupełnie inne warianty zręcznościowe lub rodzinne, które także dostarczą masę zabawy i radości.

Wybierz swoją ulubioną serię i razem z rodziną czy znajomymi baw się doskonale przez dziesiątki godzin z pomocą tej gry planszowej!

więcej

Dowiedz się więcej o grze Monopoly i innych planszówkach

Wszystkie artykuły

Monopoly – najczęściej zadawane pytania