Filtruj
Kategorie
Wiek
Płeć
Seria
Producent
Cena
Ocena klientów

Rubik's

Rubik’s to przedsiębiorstwo dostarczające promocyjne kostki Rubika na całym świecie. Marka dysponuje wyłączną licencją na dystrybuowanie tego rodzaju artykułów w celach marketingowych i jest uznawana za ich oficjalnego dostawcę. Co ważne, produkty od Rubik’s są oznaczone znakiem towarowym, dzięki czemu ich format został objęty ochroną prawną. To wszystko czyni z tej firmy niekwestionowanego potentata w obszarze kreatywnych zabawek.

Popularność kostki Rubika

Przestrzenna układanka to wynalazek węgierskiego profesora architektury Ernő Rubika skonstruowany w latach 70. XX w. Uczony stworzył ten przedmiot, aby pobudzić kreatywność swoich studentów i dać im akcesorium, dzięki któremu będą mogli ćwiczyć logiczne myślenie. Nie przewidział jednak, że gadżet wkrótce podbije ogólnoświatowe rynki. Przedsiębiorstwa zaczęły wykorzystywać trend układania kostki Rubika i tak w kilka lat została ona ulubioną zabawką zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Korzystanie z tego niewielkiego produktu pozytywnie wpływa na inwencję twórczą oraz spryt użytkowników, co docenili specjaliści i zaczęli wykorzystywać potencjał układanki w marketingu. Kostki Rubika stały się idealnymi materiałami promocyjnymi wielu przedsiębiorstw, dzięki możliwości wybierania określonej kolorystyki brył oraz umieszczenia własnych nadruków na ich powierzchni. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę, o czym świadczy żywe zainteresowanie firm tego rodzaju reklamą.

Produkty marki Rubik’s – nowoczesność i tradycja

Na przestrzeni lat kostki Rubika znacznie rozwinęły się pod względem technicznym oraz wizualnym, dzięki czemu obok ich tradycyjnych modeli można dostrzec bardziej urozmaicone wersje gadżetów. Standardowa układanka ma formę sześcianu, którego bok wyznaczają trzy mniejsze bryły o tym samym kształcie. Obecnie dostępne są także warianty 4 x 4 oraz zabawki zwane wężem. To drugie akcesorium umożliwia tworzenie różnorodnych przestrzennych konstrukcji o dowolnym kształcie.

Ze względu na duże zainteresowanie klasycznymi produktami oraz zapotrzebowanie marketingowe zaczęły powstawać artykuły nawiązujące do tych kolorowych przedmiotów. Rubik’s oferuje m.in. gry, które odwołują do czynności układania kostek Rubika, oraz breloczki z miniaturowymi sześcianami. Istnieją także towary dedykowane dzieciom. Są to trójwymiarowe układanki w postaci zwierzątek. Takie zabawki wpływają na rozwój kreatywności i logicznego myślenia u maluchów. Jak widać, marka Rubik’s jest w stanie zapewnić rozrywkę każdemu członkowi rodziny.

więcej

Dowiedz się więcej o produktach Rubik's i innych

Wszystkie artykuły